Kolekcja Bielizna męska

2012-01-24

David Beckham w kolekcji bielizny dla H&M 2012

1

O tym, że dla marki H&M udziela się wielu znanych projektantów pisaliśmy już wcześniej. Dzisiaj jednak mamy okazję przedstawić kolekcje bielizny, którą zaprojektował popularny na całym świecie piłkarz – David Beckham! Jest on ikoną nie tylko sportu ale też stylu, znany z zamiłowania do tatuaży i dobrych ubrań. David powiedział o tej kolekcji:

Praca w zespolę zawsze była jednym z kluczowych elementów mojego życia, a więc była ona tak samo ważna przy powstawaniu kolekcji. Wspólnie z moim zespołem projektantów spędziliśmy dużo czasu na wyczucie dobrego dopasowania i stylu, aby zapewnić nie tylko produkt, który bym chętnie nosił, ale też taki na którym z dumą bym się podpisał.  Ja zawsze chętnie stawiam sobie wyzwania i zdobywam nowe doświadczenia.”

 • David Beckham w kolekcji bielizny dla H&M 2012

Kolekcja Beckham’a to propozycja dla mężczyzn, którzy lubią prostą, ale stylową bieliznę. Jest połączeniem dobrego wyglądu z wygodą i komfortem noszenia. Dla sportowca funkcjonalność bielizny jest szczególnie ważna. W skład kolekcji wchodzą majtki, bokserki, piżamy, koszulki  a nawet kalesony, szczególnie przydatne w takie chłodne dni jak teraz. Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów Beckham’a jest, to że kolekcja wchodzi do sklepów już drugiego lutego. Wtedy to, ma się pojawić zarówno w sprzedaży stacjonarnej znanej sieciówki, jak również internetowej. Kobiece grono również z pewnością ucieszy się z kampanii reklamowej tej kolekcji pokazującej jak wygląda przystojny David Beckham w bieliźnie. Mamy nadzieje, że ta kolekcja stanie się punktem wyjścia dla kolejnych wspólnych projektów H&M i znanego piłkarza.

 • David Beckham w kolekcji bielizny dla H&M 2012 - bielizna

Komentarze [3]

  • wh0cd210937 crestor 10 mg buy furosemide 40 mg our website alli diet pill your domain name buy toradol buy antabuse without prescription zoloft valtrex price
  • 0
  • Nazwisko robi swoje, nie musiał się już wysilać ; )
  • 0
  • Sczerze mowiąc spodziwałam się od tej kolekcji ogromnych fajewerków, tymczasem bielizna reklamowana i sprzedawana przez sieciówkę H&M okazała się bardzo zwyczajna.

   Karolina
  • 0