Artykuł Ciekawostki

2012-01-25

Damska część Olimpijskiej drużyny pozuje do kalendarza!

1

W tym roku odbędą się w Londynie – Letnie Igrzyska Olimpijskie! Jest to jedna z najbardziej znanych na świecie imprez sportowych, zawsze wyczekiwana i oblegana przez tłumy. To niezwykłe widowisko będzie trwać od 27 lipca do 12 sierpnia 2012. Pozostało nam więc jeszcze kilka miesięcy wyczekiwać… ale możemy sobie ten czas umilić i przy okazji spełnić dobry uczynek!

Damska część Olimpijskiej drużyny Wielkiej Brytanii postanowiła bowiem, że zapozuję do wyjątkowego kalendarza. Piękne sportsmenki pokazały się w nim w luksusowej bieliźnie Nichole de Carle. Nie zrobiły tego jednak dla swojej kariery, czy chęci pokazania się, ich celem jest zebranie funduszy przekazane organizacji zajmującej się zdrowiem matek i dzieci. Na zdjęciach zaprezentowały się: Jenna Randall, Vicki Hawkins, Rosie Morris, Frankie Snell, Imogen Cairns, Jess Walker, Hollie Avil, Nicola Sanders oraz Katy Livingston. Dziewczyny wyglądają oszałamiająco!

Oprócz pięknej bielizny dziewczyny mają na sobie biżuterie zaprojektowaną przez Salime Hughes i Coster Diamonds. Wszystkie zdjęcia w kalendarzu są najwyższej jakości dzięki fotografowi, która została Clara Maidment. Jak widać te kobiety to nie tylko świetne sportsmenki ale także modelki.
Rzecznik tego charytatywnego kalendarza powiedziała:

Wellbeing of Women jest organizacją charytatywną, która dba o zdrowie kobiet i ich dzieci, powstała aby coś zmienić w ich życiu – dziś i jutro. Mamy pionierski program badań medycznych i szkoleń dla zdrowia kobiet i ich edukacji, oraz wzmocnienia ich pozycji, tak aby były na szczycie tej gry

  • Damska część Olimpijskiej drużyny pozuje do kalendarza!

Komentarze [2]

    • wh0cd496208 buy citalopram online doxycycline monohydrate valtrex online abilify cost atenolol cipro zithromax
    • 0
    • Niesamowite! Zazdroszczę takim wysportowanym dziewczynom figury i kondycji i pewności siebie...
    • 0