Kolekcja Bielizna

2011-12-17

Dama Kier – kolekcja jesień/zima 2011

0

Dobre bo polskie? Tak, to hasło świetnie pasuje do najnowszej kolekcji Damy Kier. Musimy z zadowoleniem przyznać, że jej kolekcje z roku na rok, są na coraz wyższym poziomie. Dodatki są coraz bardziej wysmakowane, a materiały bardziej intrygujące. Pomimo, że projektanci zbytnio nie eksperymentują z krojami bielizny, to jednak nie można ich pomysłów nazwać banalnymi.

Kolekcja Dama Kier jesień/zima 2011 nawiązuje momentami do klasycznej stylistyki, jak chociażby kwiatowe motywy. Tutaj są one zazwyczaj wytłaczane, lub w inny sposób odznaczane fakturką. Również jak najbardziej w ten trend wpisuje się komplet w groszki. Jest to bardzo modny wzór tego sezonu. Wygląda bardzo wdzięcznie i dziewczęco. Niektóre komplety swoją kolorystkę opierają na zasadzie kontrastu. Ciemnym barwą biustonoszy i majtek towarzyszą jasne koronki i hafty.

Kilka kompletów zaskakuje swoją kolorystyką. Na przykład komplet w mocnej czerwieni, przy nim żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie. Co ciekawe takie odważne, wyzywające kolory mogą również nosić panie, które nie są do końca zadowolone ze swojego ciała. Taka czerwień jest na tyle absorbująca uwagę, że mężczyzna nie będzie już zwracał uwagi na żadne mankamenty. Wiele kompletów ma również design bardziej przypominający kolekcje wiosenne. Dama Kier zapewne tym sposobem chce udowodnić, że nie tylko w lato można nosić rzeczy o wyglądzie zwiewnym, wesołym i jasnym.

Tą bieliznę możesz nosić zarówno na co dzień, jak i „od święta”, dla tego warto się polubić z tą kolekcją.

 • Dama Kier – kolekcja jesień/zima 2011

Komentarze [3]

  • Całkiem przyjemna dla oka kolekcja, chociaż nie jest to coś co powala. Bielizna na co dzień, ale z nutką sexapilu - Idealne połączenie!
  • 0
  • Bardzo ładne, czerwone i te czarno białe kompleciki zawsze będą modne!
  • 0
  • oo, ciekawe, zwłaszcza malinowy trzeci komplet
  • 0