Kolekcja Wystawy

2011-07-26

Czy to nowa polityka marki Beach Bunny?

0

We Florydzie odbył się pokaz strojów kąpielowych dla narzeczonych marki Beach Bunny. W pokazie wzięła udział m. In. Znana modelka Kate Upton.

Wszystkie stroje prezentowane w kolekcji to typowy dla firmy styl glamour, odważny i kobiecy. Świetnie wyglądało granatowe bikini, pełne detali i przepychu. Popatrzcie na te łańcuszki oplatające ciało, to bardzo modny trend tego roku! Taki strój kąpielowy idealnie nadaje się tylko na wyjątkowe i specjalne okazje. Bardzo cieszy nas również fakt, że modelka nie jest „wieszakiem na ubrania” tylko ma normalne, okrągłe kształty. Pewnie uznalibyśmy pokaz za bardzo udany, gdyby nie jeden mankament, którego nie da się pominąć i który zepsuł cały efekt.

 • Czy to nowa polityka marki Beach Bunny?

Jak widać na niektórych zdjęciach modelka ma zbyt mały kostium! Szczególnie widoczne jest to przy modelu w krateczkę, który zdeformował jej piersi i sprawił, że wygląda zupełnie nie naturalnie. Przy bieliźnie tej klasy takie omyłki nie powinny się zdarzać, a przecież odpowiednio dobrany rozmiar sprawiłby, że Kate Upton wyglądała by naprawdę w nich pięknie. Z tego też powodu uważamy, że ten pokaz może stać się antyreklamą marki Beach Bunny, którą przecież tak lubimy.

Co Wy o tym sądzcie, czy firma ta zmierza w dobrym kierunku?

Komentarze [3]

  • na pewno bardzo wstydzą się tej wpadki i w przyszłości będą na to uważać ; )
  • 0
  • Pewnie nie mieli odpowiedniego rozmiaru bo zazwyczaj na pokazach występują super szczupłe dziewczyny,a Kate jest normalną kobieta o bardzo kobiecych kształtach. Nie tylko strój w kratkę zdeformował jej piersi , ale również ukazał naklejkę pod majtkami , która ma za zadanie trzymać majteczki na właściwym miejscu. Powinni lepiej wykonać końcową przymiarkę przed pokazem.
  • 0
  • totalna klapa, powinni bardziej uważać na wybiegu!!
  • 0