Artykuł Wystawy

2010-07-12

CurveNY- Nowy York

0

Wystawa o niezbyt dobrze brzmiącej po polsku nazwie CurveNY to jeden z największych na świecie pokazów bielizny zarówno kąpielowej, pończoch jak i eleganckiej bielizny męskiej. Wszystko to zaprojektowane przez najlepszych amerykańskich projektantów. Właśnie ten szczegół najbardziej odróżnia CurveNY od lipcowego SwimShow na Florydzie. W Nowym Yorku i Las Vegas – właśnie tam odbywają się dwie sierpniowe wystawy Curveny nie będzie można zebrać wielkiej ilości informacji o bieliźnie ani też zobaczyć interesujące okazy bielizny z różnych części świata. Nie oznacza to jednak, że wystawa będzie nieciekawa, szczególnie dla osób interesujących się projektowaniem bielizny. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam dokładniejsze informacje odnośnie wystawy o skróconej nazwie CurveNY, czyli jak sama nazwa wskazuje ten odbywającej się na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w Nowym Yorku.

 

Wystawa CurveNY będzie miała miejsce w terminie 1-3 sierpnia w The Javits Convention Center w Nowym Yorku. Termin ten nie został wybrany przypadkowo, gdyż właśnie wtedy w Nowym Yorku odbywa się tak zwany tydzień zakupów, dzięki czemu przyjeżdżają tam nie tylko ludzie z całych Stanów, ale także z innych części świata. Pełna nazwa wystawy brzmi następująco: CurveNY - International lingerie, men's underwear, and swimwear show in New York. Konkretne godziny otwarcia wystawy mogą jeszcze ulec zmianie, lecz są to planowane godziny 9-18 w piątek i sobotę oraz 9-16 w niedzielę.

Na samej wystawie dostępne będą produkty najwyższej klasy projektantów nie tylko do obejrzenia, ale także będzie można je nabywać w promocyjnych cenach. Na hasło CurveNY przewidziany został rabat w wysokosci 5%, który obowiązuje także we wszystkich dostępnych już sklepach internetowych powiązanych z wystawą. Co ciekawe planowany jest podział wystawy na część przeznaczoną dla zwykłych zwiedzających, klasy Biznes oraz klasy pierwszej. Szczerze mówiąc byłoby to rozwiązanie innowacyjne, którego nie mogliśmy do tej pory spotkać na bieliźniarskich salonach. Podział ten nie ma jednak większego znaczenia przy podziale ogólny – na część stałą (wystawy bielizny do oglądania przy stoiskach producentów) oraz ruchomą (prezentacje najdroższej bielizny na specjalnym wybiegu tradycyjnym dla pokazów mody). Jedno jest pewne – będzie ciekawie. Już w kolejnym artykule opis wystawy mającej odbyć się w Las Vegas – CurveNV.

Komentarze [3]

  • Po tych komentarzach skusiłam się na filmik i rzeczywiście, fajnie, że są też modelki w normalnych wymiarach :D
  • 0
  • Super filmik ! super wystawa bielizny :) pokazane kobietki roznych rozmiarow choc brakowalo mi troszke tych wiekszych Pan! ;) ale najwazniejsze jest to ze nie przedstawili samych chudzinek bo i byly Panie z rozmiarami M i z wiekszym czy mniejszym biustem co napewno na takiej swiatowej wystawie sie chwali! :) szkoda jednak ze nie biora kompletnie pod uwage rozmiarow tych jednak troszke wiekszych :) odczuwam w tych kwestiach dyskryminacje no ale nie da sie wszystkim dogodzic :) bielizna prezentowana byla swietna od biustonoszy zaslaniajacych cale piersi po bardziej skape :) majteczki pizamki do koloru do wyboru! :) chcialabym rowniez zobaczyc taka wystawe na zywo !moze nie na taka skale ale moze w podobnym stylu :) wtedy na wlasne oczy mozna zobaczyc i ocenic ! :)
  • 27
  • Piękne to... Obejrzałam filmik i poczułam dreszcze emocji. Wyobrażam sobie jak można się czuć będąc na miejscu. Marzenie... A panie w tapirowanych fryzurach rodem z dworu króla Ludwika XVI to zupełny odlot. Wstyd się przyznać ale na początku myślałam, że mają na głowach futrzane czapki ;)
   Nowy Jork w początku sierpnia będzie pępkiem świata bieliźniarskiego. Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mieli okazję zobaczyć to wszystko na żywo.
  • 37