Artykuł Wystawy

2010-07-14

CurveNV - Las Vegas

0

Po zapoznaniu się z ostatnim opisem wystawy CurveNY mającej mieć miejsce na początku sierpnia w Nowym Yorku przechodzimy do wystawy planowanej na dwa tygodnie później po drugiej stronie Stanów Zjednoczonych – w światowym centrum hazardu Las Vegas o znaczącym tytule CurveNV. Wystawa ta ma być jedną z najbardziej luksusowych wystaw bieliźniarskich na świecie nie tylko z racji miejsca organizacji, ale także z powodu starannego doboru bielizny, która będzie mogla zostać na wystawie pokazana.

Wystawa będzie miała miejsce w pięciogwiazdkowym Marco Polo,Casanova & Gallileo Ballrooms in the Venetian Hotel, uznawanym za jeden z najlepszych hoteli w całym Las Vegas! Gdyby jednak ktoś chciał się na wystawę wybrać nie powinien obawiać się drastycznie wysokich cen w przypadku chęci zamieszkania w miejscu odbywania się imprezy. Wahają się w granicach 500 złotych, a dodatkowa dopłata z racji zajmowania miejsca w interesującym terminie trwania imprezy będzie wynosiła około 140 dolarów (przy posługiwaniu się specjalnym kodem promocyjnym - RCURA). Większym problemem może jednak okazać się brak miejsc (choć hotel jest naprawdę imponujących rozmiarów), które rozchodzą się już teraz jak świeże bułeczki, a czas trwania podobnie jak na wystawie w Nowym Yorku to jedynie 3 dni, lecz tym razem poniedziałek, wtorek i środa (16,17 i 18 sierpnia). Godziny otwarcia są identyczne jak w Nowym Yorku tj. 9-18 w poniedziałek i wtorek oraz 9-16 we środę. Termin ten nie został jednak wybrany przypadkowo, choć środek i początek tygodnia mogą dla wielu z Was być nie najlepszym terminem do organizacji tego typu wystaw. W tym okresie w Las Vegas odbywać się będzie Tydzień Mody, wobec czego zainteresowanie każdym rodzajem odzieży będzie ogromne, a bielizna musi być w tym tygodniu reprezentowana z należytymi honorami.

Organizacja pokazu obejmuje nie tylko podstawowe zniżki na zakupy internetowe i na stoiskach pokazowych w wysokosci 5% (podobnie zresztą jak w Nowym Yorku), ale także uruchomienie specjalnych linii autobusowych, które dowiozą gości za jedyne 8 dolarów z lotniska prosto do hotelu (cena ta może wydawać się wysoka, lecz jak na realia amerykańskie na pewno taka nie jest).

Wiele eksponatów na pokazie ma zostać pokazane w formie niespodzianki, lecz organizatorzy na swoich stronach internetowych zapewniają, że nie zabraknie zarówno strojów szokujących i wyuzdanych, jak i tych klasycznych o bardzo interesującym kroju (szczególnie dla mężczyzn).

Zachęcamy więc serdecznie do udania się na CurveNV lub CurveNY!  Naprawdę warto zobaczyć na własne oczy jak wyglądają profesjonalne pokazy bielizny!

Komentarze [4]

  • Na pewno warto, mamy nadzieję, że redakcja strony zamieści relację w pokazu :)
  • 0
  • Zachęcamy więc serdecznie do udania się na CurveNV lub CurveNY! Naprawdę warto zobaczyć na własne oczy jak wyglądają profesjonalne pokazy bielizny! HEHE Z miła checia :P wybralabym sie i to nawet juz teraz :P moze w niedalekiej przyszlosci narazie z finansami ciezko chyba jak u kazdego:) a zobaczyc taki Pokaz to byloby niesamowite przezycie mam nadzieje ze uda mi sie doswiadczyc czegos podobnego:)
  • 8
  • Zawsze fascynowała mnie magiczna aura Las Vegas, którą znałam przede wszystkim z filmów :) a teraz, gdy jeszcze jest tam organizowana jedna z najbardziej luksusowych wystaw bielizny (którą uwielbiam, bo inaczej by mnie tu nie było ;)) tym bardziej chciałabym tam pojechać :) Ceny nie są aż tak wygórowane, więc można by było się skusić! Widzę, że również są odbywa się Tydzień Mody, także dodatkowy powód to wybrania się tam :) Szkoda, że te dane są z zeszłego roku, ale mam nadzieję że wrzucicie coś aktualniejszego :) Za kilka miesięcy planujemy wylot do USA (co prawda do Charlotte w Północnej Carolinie), ale przecież wszystko jest do zrobienia, więc kto wie, może rzeczywiście uda się nam zawitać do Las Vegas? ;)
  • 20
  • Bardzo chciałabym tam być w tym czasie. Nie ma lepszego miejsca na pokaz bielizny jak gorące, zmysłowe Las Vegas. Tam nawet w środku nocy można chodzić w samej tylko bieliźnie i nikogo nie będzie to szokowało. Ciekawa jestem co zaprezentują firmy bieliźniarskie na Tygodniu Mody, ciekawa jestem tych niespodzianek, o których piszecie. Będe śledzić i czekac na fotorelację z tego wydarzenia.
  • 36