OB Klub

O klubie

OB Klub to nowy, twórczy i użyteczny projekt, stworzony przez projekt OBieliznie. Jest on przeznaczony dla entuzjastów bielizny i nie tylko. Kierujemy go do wszystkich, który chcą aby każdy ich dzień stał się odrobinę piękniejszy. Specjalnie dla użytkowników OBieliznie tworzymy interesującą społeczność, której jesteśmy w stanie zaoferować wiele ciekawych rzeczy, jak rabaty, promocje, konkursy z cennymi nagrodami oraz upominki dla aktywnych klubowiczów. To nie jedyne korzyści, OB Klub to również wiele cennych informacji i pomoc specjalistów.

Rozwijamy wciąż naszą ofertę, aby sprostać waszym najwyższym oczekiwaniom!

Warto przystąpić do OB Klub, ponieważ:

To się opłaca

Uczestnictwo w klubie jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami.

Będąc uczestnikiem OB Klub będziesz:

  • otrzymywać rabaty, promocyjne ceny w sklepach (które są warte uwagi) oraz w punktach usługowych,
  • mieć możliwość uczestniczenia w życiu projektu OBieliznie, a więc również w konkursach z cennymi nagrodami,
  • mieć dostęp do stale rozwijającej się bazy sklepów i zakładów oferujących różne usługi związane z bielizną i nie tylko,
  • mieć dostęp do różnych specjalistów oraz wyspecjalizowanej wiedzy.

Źródło wiedzy

Uczestnictwo w klubie dostarcza wiele ciekawej wiedzy o markach, rodzajach bielizny i nowych trendach. Pozwala również zdobywać informacje o nowych kolekcjach, cenach i odpowiada na Wasze nurtujące pytania. To również możliwość poznawania innych entuzjastów bielizny i wymieniania z nimi poglądów i opinii.

Łatwe i dostępne

Przystąpienie do klubu jest niezwykle łatwe i dostępne dla każdego. OB Klub oferuje wygodne formy korzystania, z przywilejów uczestnictwa. Dzięki systemowi rabatów, które można wykorzystać w sklepach internetowych, Twoje zakupy staną się nie tylko tańsze, ale też szybkie i łatwe, nie musisz nawet wychodzić z domu. Kolejnym ułatwieniem jest wygodny system informowania drogą mailową - będziecie zawsze wiedzieli o świeżych promocjach i najnowszych wydarzeniach z życia projektu OBieliznie i nie tylko. Członkowstwo to również łatwy sposób na dostęp do informacji i możliwość uczestniczenia w konkursach, a co za tym idzie zdobywania nagród.