Sonata

Sonata

bielizna SonataSonata Rapalyte urodziła się na Litwie. Po raz pierwszy rozpoczęła swoją przygodę i fascynacje tkaninami kiedy miała małe dziecko. Biegała między swoją sypialnią a pokojem dziecka, nie zapominając o zabawie modą. Był to dla niej bardzo szczęśliwy czas. Pomimo, że już od małego Sonata brała do rąk igłę i nici, to prawdziwa praca zaczęła się dopiero wtedy kiedy zatrudniła się u Damaris.


Sonata Rapalyte urodziła się na Litwie. Po raz pierwszy rozpoczęła swoją przygodę i fascynacje tkaninami kiedy miała małe dziecko. Biegała między swoją sypialnią a pokojem dziecka, nie zapominając o zabawie modą. Był to dla niej bardzo szczęśliwy czas.

Pomimo, że już od małego Sonata brała do rąk igłę i nici, to prawdziwa praca zaczęła się dopiero wtedy kiedy zatrudniła się u Damaris. Tam szkoliła swój warsztat i poczucie estetyki. Pracując w Londynie, przy produkcji luksusowej bielizny rozbudziła w sobie apetyt na coś więcej - własną kolekcje i markę. Przeniosła się na wybrzeże wysp i tam zaczęła tworzyć. Inspiracją była dla niej przyroda, spokój, piękno. Postanowiła to odzwierciedlić w kolekcji bielizny ekskluzywnej. Do produkcji używa tylko naturalnych materiałów, jak najwyższej jakości jedwabiu, lnu i koronki francuskiej. Dodatkowo projekty zdobione są kamieniami Swarovskiego czy bursztynami. Kobiety mają się w tej bieliźnie czuć seksownie i pewnie, a zarazem lekko i kobieco, ponieważ bielizna jest niezwykle ważnym elementem życia codziennego. Każdy model jest wykonywany ręcznie, co gwarantuje niezwykłą staranność wykonania. Sonata to celebracja kobiecej natury.