Plie

Plie

bielizna PliePlie jest wiodącym producentem bielizny funkcjonalnej. Co kryje się pod tym tajemniczym hasłem? Nic innego jak bielizna korygująca, wyszczuplająca, do uprawiania sportu jak i na czas macierzyństwa.


Plie jest wiodącym producentem bielizny funkcjonalnej. Co kryje się pod tym tajemniczym hasłem? Nic innego jak bielizna korygująca, wyszczuplająca, do uprawiania sportu jak i na czas macierzyństwa. Marka powstała w Brazylii, a dokładnie w San Paulo w 2000 roku. Dostępna jest obecnie w ponad 60 krajach na świecie, w tym Polsce. Poszukiwania owej bielizny najlepiej zacząć od sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o styl Pile, to jest on naznaczony głównie funkcją jaką ma spełniać. Większość modeli jest produkowane w trzech dostępnych kolorach: czarnym, białym i cielistym, a fasony są dość proste, idealnie gładkie aby pasować pod każdą sukienkę, czy bluzkę. Ceny rozpoczynają się już od 40 zł.

  • Kolekcja "Basics" firmy Plie

  • KolekcjaBielizna 2011-01-24 08:00:00
   • Kolekcja

    Marka Plie istnieje na rynku bieliźniarskim od roku 2000. Od początku istnienia interesuje się wyłącznie bielizną bezszwową i kształtującą kobiecą sylwetkę. Pozwala jej to tworzyć bieliznę niezwykle nowoczesną z zachowaniem najwyższej jakości.