Pigeon

Pigeon

bielizna PigeonPigeon założyły w 2007 dwie kobiety, kochające piękno i bieliznę - Ania i Edyta. Od tego czasu firma szturmem zdobywała nowych wielbicieli. Koszulki nocne czy piżamki zdobiły wiele kobiet w Polsce, ale nie tylko


Pigeon założyły w 2007 dwie kobiety, kochające piękno i bieliznę - Ania i Edyta. Od tego czasu firma szturmem zdobywała nowych wielbicieli. Koszulki nocne czy piżamki zdobiły wiele kobiet w Polsce, ale nie tylko. Ten sukces nie był by możliwy bez młodego, kreatywnego zespołu projektantów. Wciąż zaskakują nowymi pomysłami. Każda kolekcja jest dość obszerna i różnorodna, dzięki czemu każda z nas może znaleźć coś dla siebie. Asortyment Pigeon to głównie bielizna nocna, ale również odzież domowa o ciekawym wzornictwie; zarówno dla młodych, jak i dojrzałych pań. Dzięki temu, że proces produkcyjny odbywa się w Polsce to jest on wysokiej jakości. Dopracowane komplety powstają z pięknych materiałów, jak jedwab, muślin, szyfony czy eleganckie koronki. To co również cechuje Pigeon to niewygórowana cena, oraz dobra dostępność na rynku Polskim.

  • Kolorowo z Pigeon

  • KolekcjaBielizna 2011-03-22 08:00:00
   • Kolorowo z Pigeon | OBieliznie.pl

    Pigeon to kolejna już Polska marka, które zdobyła wierną rzeszę klientek. Firma powstała w 2007 roku, dzięki młodej, kreatywnej załodze tworzy bieliznę o niezwykle ciekawym wzornictwie. Szczególnym atutem, jest ilość wzorów wydawanych w kolekcji. Wertując kolejne strony zawsze znajdziemy coś w sam raz dla siebie.

    • Tagi: