Passionata

Passionata

bielizna PassionataPassionata to młodsza "siostra" z koncernu Chantelle. Z jej bliźniaczą marką łączy ją, a zarazem dzieli wiele. Pierwszy i najważniejszy cel jaki przyświecał powstaniu Passionaty było podołanie zapotrzebowaniu rynku na luksusową bieliznę i w przystępnej cenie


Passionata to młodsza "siostra" z koncernu Chantelle. Z jej bliźniaczą marką łączy ją, a zarazem dzieli wiele. Pierwszy i najważniejszy cel jaki przyświecał powstaniu Passionaty było podołanie zapotrzebowaniu rynku na luksusową bieliznę i w przystępnej cenie. Obydwa człony są tutaj równie ważne - jakość ma być wystarczająco wysoka, a cena rozsądna. To nie łatwe zadanie, więc projektanci wciąż testują nowe materiały i rozwiązania, nie obniżając walorów estetycznych. Ich bielizna jest oryginalna, kobieca, pokreślająca atuty. Spodoba się kobietom odważnym, aktywnym i młodym duchem. Komplety są nieco eleganckie, nieco sportowe, zmysłowe ale nigdy nie do końca poważne. Każda kolekcja różni się w znaczący sposób, jednak jakość tej bielizny pozostaje niezmienna, za co ręczy Chantelle. Z powyższych powodów nie dziwi nas, że marka ma fanów na całym świecie.

  • Nowy Paryski model promocji

  • ArtykułBielizna 2011-04-02 08:00:00
   • Nowy Paryski model promocji | OBieliznie.pl

    Obejrzyjcie dokładnie te zdjęcia… Które najlepsze? Naszym zdaniem tutaj trzeba by przeanalizować każdy szczegół, i drobny element sesji. Nie martwcie się jeżeli nie rozpoznajecie żadnej marki po tych zdjęciach. Te wszystkie części połączone są ze sobą dla zabawy.