Obsessive

Obsessive

bielizna ObsessiveObsessive to Polska marka, która niewątpliwie wybiła się na rynku. Tworzy głównie bieliznę erotyczną, nocną, stroje kąpielowe oraz kostiumy erotyczne i gadżety. Są to różne wyrafinowane rozwiązania dostarczające wiele zabawy w naszej sypialni, ale nie tylko


Obsessive to Polska marka, która niewątpliwie wybiła się na rynku. Tworzy głównie bieliznę erotyczną, nocną, stroje kąpielowe oraz kostiumy erotyczne i gadżety. Są to różne wyrafinowane rozwiązania dostarczające wiele zabawy w naszej sypialni, ale nie tylko. W bieliźnie Obsessive kobieta ma się czuć pięknie, seksownie, ze świadomością swoich zalet. Projektanci podkreślają, że tworząc bieliznę nie tylko chcą ukazać materialny wymiar swoich kreacji, ale przede wszystkim podarować emocje, jakie ze sobą niosą. Asortyment firmy jest bardzo bogaty: figi, stringi, biustonosze, body, bodystocking, gorsety, pończochy, koszulki, przebrania, odzież klubowa, stroje kąpielowe i wiele innych. Oprócz sezonowych kolekcji często pojawiają się mini kolekcje na specjalne okazje. Plusem marki, oprócz dobrej jakości, są ceny - one z pewnością nas nie zrujnują! Oprócz strony internetowej warto zaglądać na bloga Obsessive, tam znajdziemy nowości, jak i ciekawostki ze sfery erotycznej.

  • Uwodzicielska bielizna Obsessive

  • Kolekcja18+ 2011-03-21 08:00:00
   • Uwodzicielska bielizna Obsessive | OBieliznie.pl

    Marka Obsessive mimo dość krótkiego stażu na rynku niezwykle szybko się rozwija. Musimy przyznać, że dzisiaj już można uznać, że jest czołowym producentem bielizny erotycznej w Polsce. Dobrej jakości materiały oraz odważne kroje sprawiają, że bielizna ta ma rzeszę fanów i to nie tylko w Polsce.