Nichole de Carle

Nichole de Carle

bielizna Nichole de CarleNichole De Carle to marka produkująca luksusową bieliznę, która została nazwana tak jak jej główna projektantka. Firma powstała w 2007 roku w Londynie i szybko zdobyła popularność.


Nichole De Carle to marka produkująca luksusową bieliznę, która została nazwana tak jak jej główna projektantka. Firma powstała w 2007 roku w Londynie i szybko zdobyła popularność. Projektantka jest niezwykle zdolna, zanim rozpoczęła pracę pod własnym szyldem współpracowała z takimi osobistościami jak Alexander McQueen czy Donna Karan, oraz marką Pleasure State. Inspiracje do tworzenia bielizny czerpię z literatury, architektury oraz historii, dzięki czemu powstają niezwykłe projekty. Możemy w jej kolekcjach znaleźć zarówno skomplikowane formy jak i prostotę. Stworzyła niezwykle ciekawą bieliznę architektoniczną, oraz modele w stylu wiktoriańskim, co sprawiło, że jest uważana za awangardową. Jedyne co pozostaje niezmienne, to jest to, że zawsze tworzy z materiałów najwyższej klasy jak chociażby jedwab i piękne koronki. Jej styl jest niepowtarzalny.

  • Kolekcja bielizny "Flying Off the Net" Nichole de Carle

  • KolekcjaBielizna 2011-02-24 08:00:00
   • Kolekcja bielizny

    Kolekcje znanej projektantki luksusowej bielizny Nicole de Carle prezentujemy Wam nie po raz pierwszy. Najnowsza propozycja - "Flying Off the Net" jest także przykładem bielizny architektonicznej, którą uwielbia Nichole de Carle. Bielizna tego typu opiera się na niezliczonej ilości krzywizn i linii, które przecinają się w różnych miejscach tworząc stroje bardzo futurystyczne.

  • Niezwykła bielizna Nichole de Carle

  • KolekcjaBielizna 2011-02-23 08:00:00
   • Niezwykła bielizna Nichole de Carle | OBieliznie.pl

    Nichole de Carle karierę w branży bieliźniarskiej rozpoczęła stosunkowo niedawno, bo w roku 2001. Od początku specjalizowała się w produkcji bielizny kształtującej sylwetkę tj. gorsety czy też bielizna ślubna.