Myriam Girard

Myriam Girard

bielizna Myriam GirardMyriam Girard zdecydowanie znajduje się w segmencie bielizny luksusowej. Oprócz wyjątkowego designu świadczy o tym jakość materiałów. Marka korzysta praktycznie tylko i wyłącznie z naturalnych jedwabi, oraz francuskich koronek


Myriam Girard zdecydowanie znajduje się w segmencie bielizny luksusowej. Oprócz wyjątkowego designu świadczy o tym jakość materiałów. Marka korzysta praktycznie tylko i wyłącznie z naturalnych jedwabi, oraz francuskich koronek. Komplety zawsze są wyjątkowo kobiece i wyrafinowane. Sekret tkwi w odpowiednich krojach i cięciach, które idealnie współgrają ze sylwetką. Paleta, którą zazwyczaj posługuje się projektantka to wyjątkowo kobiece i nieco melancholijne kolory jak: róż, rubin, fiolet i głęboka czerń. Pomimo, że marka tworzy bieliznę inspirowaną stylem francuskim, to jej siedziba znajduje się w Londynie. W kolekcjach znajdziemy zarówno zalotne komplety, jak i ciekawe body, czy bieliznę nocną.

  • Tydzień bielizny ślubnej

  • ArtykułBielizna ślubna 2011-08-08 08:00:00
   • Tydzień bielizny ślubnej | OBieliznie.pl

    Ślub to najprawdopodobniej najważniejszy moment w życiu każdej kobiety. Strój panny młodej musi być dopracowany i przemyślany. Nie ma odpowiedniego przepisu aby wyglądać i czuć się wspaniale, ale pomyślmy o naszym ubraniu jak o budowie domu.