Maison Close

Maison Close

bielizna Maison CloseMaison Close to jedna z najbardziej luksusowych, a zarazem erotycznych marek. Pokazuje ona zupełnie nową jakość, pełną wyrafinowania, ekscytującą, nieco mroczną. Ta bielizna nie tylko epatuje seksualnością, ale też intryguję.


Maison Close to jedna z najbardziej luksusowych, a zarazem erotycznych marek. Pokazuje ona zupełnie nową jakość, pełną wyrafinowania, ekscytującą, nieco mroczną. Ta bielizna nie tylko epatuje seksualnością, ale też intryguję. Ta francuska firma, której nazwę można tłumaczyć jako "zamknięty dom" powstała w 2007 roku. Większy rozgłos zyskała jednak dopiero w 2009 za sprawą skandalicznych kampanii reklamowych. Asortyment skierowany jest do kobiet silnych, dobrze usytuowanych i lubiących zupełnie bezwstydne i nieprzyzwoite gry. Patrząc na kolekcje pierwsze skojarzenia dotyczą fetyszu, dominacji. Jak twierdzą projektanci bielizna kryje w sobie wszystko co odbywa się za zamkniętymi drzwiami. Stąd nawiązania do stylu lat 50 i słynnych w owych czasach francuskich domów publicznych. Oprócz bielizny firma produkuje akcesoria erotyczne, oraz perfumy.

  • Maison Close - kolekcja Villa Bel-Ami

  • KolekcjaBielizna 2011-01-14 08:00:00
   • Maison Close - kolekcja Villa Bel-Ami | OBieliznie.pl

    Maison Close należy do bardzo dobrze sprzedających się marek. Najnowsza kolekcja jesień/zima o egzotycznie brzmiącej nazwie Villa Bel-Ami także zwiastuje wielki sukces. Tradycyjne kolory czarny i biały zostały wzbogacone o delikatny róż, co od razu spotkały się z wielkim entuzjazmem sympatyków marki.