Konrad

Konrad

bielizna KonradFirma Konrad specjalizuje się w eleganckiej bieliźnie damskiej. Marka powstała w Polsce, już w 1990 roku. Obecnie znajduje się w czołówce Polskich producentów, oferujących bardzo zdobną bieliznę.


Firma Konrad specjalizuje się w eleganckiej bieliźnie damskiej. Marka powstała w Polsce, już w 1990 roku. Obecnie znajduje się w czołówce Polskich producentów, oferujących bardzo zdobną bieliznę. To co oferuje Konrad to komplety z takich materiałów, jak: microfibra z dodatkiem Merylu, tiule czy elastyczne koronki. Każdy model posiada całą gamę detali, co jest charakterystyczne dla ich stylu. W asortymencie znajdują się biustonosze - szczególnie modele push up, gorsety, body, koszulki oraz figi klasyczne oraz stringi. Najczęściej spotykane barwy to biały, czarny, granat. Cena produktów nie jest wygórowana, a jakość tych produktów dość wysoka. Konrad prowadzi głównie sprzedaż stacjonarną, ale ich produkty znajdziecie również w różnych sklepach internetowych. Dla klienta ważną informacją jest również, że od lat uczestniczy w programie "Rzetelna Firma".

  • Przegląd tygodnia. Trendy w rodzimych markach

  • ArtykułBielizna 2011-03-27 08:00:00
   • Przegląd tygodnia. Trendy w rodzimych markach | OBieliznie.pl

    Ostatnio na łamach naszego portalu ukazywały się głownie marki polskie. Jak zauważyłyście – wcale nie pozostają w tyle, w porównaniu do zagranicznych marek. Możemy się zastanawiać jednak na ile światowe trendy wpływają na Polską bieliznę?

  • Polska moda - bielizna Konrad

  • KolekcjaBielizna 2011-03-16 08:00:00
   • Polska moda - bielizna Konrad | OBieliznie.pl

    Kolejna polska firma, którą dziś przedstawiamy, to Konrad, która istnieje na rynku bieliźniarskim od 1990r. Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej, bielizna tworzona jest z najwyższej jakości surowców: mikrofibra z dodatkiem Merylu, haftowane tiule oraz elastyczne koronki, które pochodzą z najlepszych światowych firm między innymi z Francji, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Włoch.