Gatta

Gatta

bielizna GattaFirma FERAX, która jest właścicielem marki Gatta rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Od tego czasu fabryka była wiele razy unowocześniana. Obecnie marka jest liderem na Polskim rynku pończoszniczym


Firma FERAX, która jest właścicielem marki Gatta rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Od tego czasu fabryka była wiele razy unowocześniana. Obecnie marka jest liderem na Polskim rynku pończoszniczym, ale nie ogranicza się tylko i wyłącznie do granic naszego kraju. Gatta oferuje kilka wyodrębnionych linii, o nieco innym przeznaczeniu:

- Gatta Collant - kolekcja rajstop i pończoch dla kobiet wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwóch wiodących kolekcjach – wiosenno letniej oraz jesienno-zimowej.

- Gatta Bodywear - kolekcja bielizny i odzieży stworzona z myślą o modnym wyglądzie i świetnym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i z delikatnych

przędz.

- Gatta Cottoline - w której znajdziemy dziecięce, bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki.

- Gatta Active - odzież sportowa adresowana do osób dbających o dobrą formę i zdrowie.

- Gatta Underwear for man - modna bielizna dla mężczyzn.

Wyroby Gatta są dostępne w salonach firmowych, rozmieszczonych w całej Polsce, jak i w sklepach współpracujących z marką. Można je również zakupić w sprzedaży internetowej.