Elomi

Elomi

bielizna ElomiTylko kobiety z dużym biustem wiedzą jak trudno jest dobrać odpowiednią bieliznę, która nie tylko będzie pasować, ale też wyglądać elegancko. Z tym zadaniem zmaga się właśnie marka Elomi.


Tylko kobiety z dużym biustem wiedzą jak trudno jest dobrać odpowiednią bieliznę, która nie tylko będzie pasować, ale też wyglądać elegancko. Z tym zadaniem zmaga się właśnie marka Elomi. Postawiła sobie za cel tworzyć luksusowe biustonosze o nie tylko dużych miseczkach ale też o wyrafinowanym wyglądzie. Dostępne rozmiary to od 32-52 pod biustem, oraz miseczki od C do H. Firma Eveden, która stworzyła markę Elomi początkowo znana była głównie z szycia gorsetów, teraz jednak kobiety wolą kolorowe i zmysłowe biustonosze, więc stały się one główną częścią produkcji. Elomi do tej pory zdobywało wiele światowych nagród za staniki, szczególnie w kategorii D+. Tą bieliznę cenią kobiety na całym świecie, szczególnie zaś te o dużym biuście, dla których duży zakres rozmiarów jest niezbędny. Modele które proponuje to zarówno takie zwykłe na co dzień, jak również połyskliwe z satyny, z ozdobnymi koronkami, wstążkami i innymi elementami ozdobnymi.

  • Bielizna ślubna w dużym rozmiarze

  • ArtykułBielizna ślubna 2011-02-21 08:00:00
   • Bielizna ślubna w dużym rozmiarze | OBieliznie.pl

    Wybór odpowiedniej bielizny ślubnej dla każdej z Pań jest sporym wyzwaniem. Wymaga odpowiedniego przygotowania i wiedzy. Dobry wybór zaowocuje z pewnością pełnym komfortem w trakcie jednej z najważniejszych chwil w życiu. Dzisiejszy artykuł kierujemy do Pań o nieco większych rozmiarach bielizny.