Diesel

Diesel

bielizna DieselTa znana na całym świecie marka powstała we Włoszech. Założycielem Diesel, bo o niej mowa był Renzo Rosso, a tradycje ma naprawdę bogatą bo powstałą już w 1978 roku.


Ta znana na całym świecie marka powstała we Włoszech. Założycielem Diesel, bo o niej mowa był Renzo Rosso, a tradycje ma naprawdę bogatą bo powstałą już w 1978 roku. Sama nazwa wzięła się od kryzysu naftowego w latach 70. Było to bardzo przemyślane ponieważ nazwa jest zrozumiała na całym świecie. Obecnie to hasło jest kojarzone jako młodość, lekkomyślność i wolność. Projektanci są ograniczeni tylko i wyłącznie swoją fantazją, próbując stworzyć styl oryginalny i ekscytujący. Bielizna Diesel należy do odważnych i musimy przyznać dość drogich. Z pewnością spodoba się ekscentrycznym dziewczynom i mężczyznom. To co jest hasłem Diesla w stosunku do bielizny to seksualna swoboda. Kampanie marki nie można pomylić z żadnymi innymi, zawsze są dość prowokacyjne a zarazem ciekawe. Dziś marka jest sprzedawana w ponad 80 krajach, w tym w Polsce. Warto obejrzeć chociaż kilka ich kolekcji i wyrobić własne zdanie na ich temat.

    • Naradowy dzień bielizny

    • ArtykułCiekawostki 2009-12-17 08:00:05
      • Narodowy dzień bielizny to happening coraz popularniejszy na całym świecie. Z pewnością świadczy on o rosnącym znaczeniu bielizny w życiu codziennym oraz szacunku do zysków gospodarczych jakie przynosi krajom sektor bieliźniarski, w żadnym stopniu niezagrożony ryzykiem kryzysu gospodarczego. Po raz pierwszy Narodowy Dzień Bielizny obchodzono 6 lat temu w Nowym Yorku.