Dama Kier

Dama Kier

bielizna Dama KierDla Damy Kier to klientka liczy się najbardziej, dla tego też ufają, że budując wizerunek marki nie mogą zapomnieć o kobietach i ich potrzebach. Jak pokazują lata doświadczeń Panie preferują bieliznę kobiecą, bogatą w delikatne detale i seksowną


Dla Damy Kier to klientka liczy się najbardziej, dla tego też ufają, że budując wizerunek marki nie mogą zapomnieć o kobietach i ich potrzebach. Jak pokazują lata doświadczeń Panie preferują bieliznę kobiecą, bogatą w delikatne detale i seksowną. Takie są właśnie projekty Damy Kier. Asortyment jest różnorodny, tak jak różne gusta ma każda z nas, znajdziemy w kolekcjach zarówno bieliznę na co dzień, jak i na specjalne okazje. Modele są zróżnicowane cenowo, tak aby były dostępne dla praktycznie każdej kobiety. Oprócz kolekcji bazowej dwa razy w roku wydawane są kolekcje sezonowe. Niedawno firma poszerzyła również oferowaną przez siebie liczbę rozmiarów. Obecnie zakres sięga od 65C do 90E. Wszystkie produkty można nabyć w sieci sklepów stacjonarnych, jak również zamówić poprzez internet.

  • Przegląd tygodnia. Trendy w rodzimych markach

  • ArtykułBielizna 2011-03-27 08:00:00
   • Przegląd tygodnia. Trendy w rodzimych markach | OBieliznie.pl

    Ostatnio na łamach naszego portalu ukazywały się głownie marki polskie. Jak zauważyłyście – wcale nie pozostają w tyle, w porównaniu do zagranicznych marek. Możemy się zastanawiać jednak na ile światowe trendy wpływają na Polską bieliznę?