Curvy Kate

Curvy Kate

bielizna Curvy KateMarkę Curvy Kate zna z pewnością większość kobiet, które boryka się z problemem doboru biustonosza o dostatecznie dużych miseczkach. Marka specjalizuje się w szyciu biustonoszy ładnych, ale przede wszystkim funkcjonalnych.


Markę Curvy Kate zna z pewnością większość kobiet, które boryka się z problemem doboru biustonosza o dostatecznie dużych miseczkach. Marka specjalizuje się w szyciu biustonoszy ładnych, ale przede wszystkim funkcjonalnych. Kluczem sukcesu jest duża rozpiętość dostępnych rozmiarów, a szczególnie w zakresie D+, oraz doskonała konstrukcja tych staników. Curvy Kate jest polecana przez brafitterki na całym świecie! Mimo, że jest to młoda Brytyjska marka już osiągnęła duże sukcesy w tym biznesie. Styl w którym utrzymana jest bielizna balansuje pomiędzy dziewczęcością, a elegancją, niewinnością a seksapilem. Produkty tej marki można znaleźć zarówno w Polskich sklepach internetowych, jak i salonach, gdzie dobiera się profesjonalnie biustonosz.

  • Bielizna Curvy Kate

  • KolekcjaBielizna 2011-03-12 08:00:00
   • Bielizna Curvy Kate | OBieliznie.pl

    Kate Curvy rozpoczęła działalność w lipcu 2009 roku. Od początku jedną z najważniejszych domen firmy było idealne dopasowywanie bielizny do ciała i optyczne powiększanie biustu. Firma gwarantuje różnorodność stylów, także dla różnych grup wiekowych. Innymi słowy – każda z Was znajdzie tutaj coś dla siebie!

    • Tagi: