Brulee

Brulee

bielizna BruleeBrulee to niezwykła marka, która powstała za sprawą projektanta - Kristiana Gambi. Chciał on w życie wprowadzić myśl o bieliźnie, która jest nie tylko luksusem dla ciała i zmysłów, ale też daje poczucie komfortu.


Brulee to niezwykła marka, która powstała za sprawą projektanta - Kristiana Gambi. Chciał on w życie wprowadzić myśl o bieliźnie, która jest nie tylko luksusem dla ciała i zmysłów, ale też daje poczucie komfortu. Aby to osiągnąć stworzył kolekcje ubrań domowych i bielizny, wykonanych głównie z naturalnych materiałów - jak drogocenny jedwab, szyfon, bawełna czy dżersej. Każdemu modelowi nadał bardzo kobiecy charakter i ozdobił delikatnymi detalami. Ta bielizna ma współgrać z twoim stylem życia. Marka powstała w Nowym Jorku, w 2009 roku. Dzięki ciekawym projektom zdobyła popularność na świecie. Wszystkie produkty można nabyć w sklepie internetowym, dzięki czemu możemy się nią cieszyć również w Polsce. Ceny, jak na bieliznę luksusową przystało są dość wysokie.

  • Trendy bieliźniarskie: Pin Me Up Girl i Burleska

  • ArtykułBielizna 2011-01-20 08:00:00
   • Trendy bieliźniarskie: Pin Me Up Girl i Burleska | OBieliznie.pl

    Burleska jest popularna od lat. Styl ten reprezentowała Betty Boop, a obecnie za artystkę burleskową uznawane są Niemka Dita von Teese czy piosenkarka Cher. Style takie jak burleska i pin up zawsze wzbudzały w ludziach wielkie zainteresowanie ze względu na intrygujący sposób prezentacji bielizny. W dzisiejszych czasach o rozsądną prezentację takich stylów jest jednak o wiele trudniej...