Ann Summers

Ann Summers

bielizna Ann SummersAnn Summers to chyba jedna z najsłynniejszych marek na świecie produkujących bieliznę erotyczną, gadżety i zabawki dla dorosłych.


Ann Summers to chyba jedna z najsłynniejszych marek na świecie produkujących bieliznę erotyczną, gadżety i zabawki dla dorosłych. Już jej logo, ugryzione jabłko, swoimi skojarzeniami prowadzi nas do grzechu, jako czegoś towarzyszącego nam codziennie. Jednak jej taktyką nie jest straszyć, a raczej uprzyjemnić i urozmaicić naszą "grzeszność". Wszystkie jej kolekcje bielizny są niezwykle seksowne i gorące. Sama marka została założona już w 1970 roku przez Keborn'a Uotefild. Nazwana tak została na cześć jego sekretarki Ennis Summers. Pewnie zaginęła by w gąszczu innych sklepów dla dorosłych, gdyby nie przejęcie firmy przez Jacqueline Gold. Miała ona wiele innowacyjnych pomysłów, a najważniejszym z nich było aby sklepy erotyczne były dostosowane również do potrzeb kobiet! Stąd właśnie pomysł seksownej bielizny i gadżetów typowo damskich.

    • 10 najlepszych filmów z bielizną w roku 2010

    • ArtykułBielizna 2010-12-29 08:00:00
      • Oglądając wszelkiego rodzaju filmy bardzo często mamy do czynienia z bielizną. Warto jednak zwrócić uwagę na projekcję, w których bielizna stanowi coś więcej, niż tylko zwykłe tło. Filmy stały się podstawą dla używanego w reklamie bielizny kreatywnego marketingu.