Artykuł Bielizna męska

2012-02-05

Bokserki – idealny prezent dla mężczyzny

0

Walentynki tuż tuż... To powód do radości, ale czasami również do zmartwień. Co rok stajemy przed dylematem, co kupić naszemu ukochanemu mężczyźnie w prezencie? Taki podarunek wszakże musi spełniać wiele warunków, aby się spodobał i nie był kolejną rzeczą upchniętą na dno szafy i nigdy nie założoną. Wprawdzie kupowanie majtek partnerowi wydaje nam się często trochę ryzykowne, ale my zamierzamy zmienić wasze zdanie. Mamy dla Was kilka propozycji, które mogą się spodobać Wam i waszym partnerom . Wbrew pozorom bokserki mogą być naprawdę fajnym prezentem. Pierwsza podstawowa zasada, że takie slipki czy bokserki muszą mieć ciekawy design i być nienagannej jakości.

Jeżeli twój partner jest młody i aktywny to spodobać mogą mu się zabawne nadruki. Kolekcja Carllos to dopasowane bokserki, z zabawnymi postaciami, jak diabeł czy anioł, czy innymi jak np. banan. Są ładnie uszyte, a u góry znajduje się logo firmy.

 • Bokserki – idealny prezent dla mężczyzny - Carllos

Kolejna nasza propozycja to bokserki marki Henderson. Spodobają się mężczyźnie który lubi nowoczesne i niebanalne wzory, oraz który wyróżnia się pośród tłumu. Bokserki są zgodne z najnowszymi trendami, . Kolorystyka typowo jesienna – granat, szarości, brązy, czerwień. Do praktycznie każdego modelu można również dobrać pasującą koszulkę.

 • Bokserki – idealny prezent dla mężczyzny - Henderson

A może twój mężczyzna w czasie zimy chciałby znów poczuć się jak podczas rajskich wakacji? W tym mogą mu pomóc bokserki marki Private Structure. Te w neonowych, intensywnych kolorach naprawdę robią wrażenie. Spodobają się nie tylko fanom reggae, ale też wszystkim indywidualistom, o nieco ekscentrycznym usposobieniu.

 • Bokserki – idealny prezent dla mężczyzny - Private Structure

Jeżeli Twój partner nie lubi awangardowych wzorów na swojej bieliźnie, a raczej stawia na klasykę, to z pewnością ucieszy się z bokserek od Calvina Kleina. Majtki z logo CK z przodu, to jeden z ulubionych wyborów mężczyzn na świecie.

 • Bokserki – idealny prezent dla mężczyzny - Calvin Klein

Jak widzicie prezent w postaci bielizny może być ciekawą alternatywą, a ładna bielizna partnera bedzie cieszyć również nasze oko. Wybór jest tak ogromny, że z łatwością dopasujemy te bokerki do temperamentu, stylu życia i poczucia estetyki naszego ukochanego. Jest to jedna z nielicznych osób, której możmy podarowac tak intymny prezent, więc kożystajmy z tego. Na koniec pozostaje nam tylko życzyć Wam udanych prezentów!

Komentarze [3]

  • tak, zdecydowanie Calvin Klein, niech się facet nie poczuje jak dzieciak
  • 0
  • Mi najbardziej do gustu przypadła kolekcja CK -klasyka i założę się również , że są wygodne! Jestem jedynie ciakawa ceny. Nie przekonują mnie takie "śmieszne bokserki" , dziwnie wyglądają na mężczyźnie +30.
  • 0
  • Bardzo podobają mi się bokserki z pierwszego rzędu. Lubię mojemu mężczyźnie kupować dokładnie takie, może natchnęliście mnie na kolejną niespodziankę dla niego? :)

   Karolina H.
  • 0