Artykuł Ciekawostki

2010-01-29

Bielizna z GPS

0

Bielizna z GPS to projekt ultranowoczesny. Można nawet porównywać ją ogólnie do bezwonnych majtek stosowanych przez kosmonautów lub też do pasa cnoty, używanego niegdyś przez setki kobiet na przestrzeni kilku wieków Brazylijski twórca musiał mieć ułańską fantazję i nie lada umiejętności techniczne, by wymyślić bieliznę tego typu. Nie jest to niestety bielizna przyjemna w noszeniu i niezauważalna.. mężczyźni mogliby bowiem nadużywać tego wynalazku, a obecnie wydaje się to nieprawdopodobne. Jednakże mimo wszystkich niedogonienie kobiety nadal uważają (w szczególności feministki), że tego typu bielizna jest ewidentnie niedopuszczalna i lamie granice dobrego smaku oraz równouprawnienia.

Brazylijczyk, który wymyślił tego typu bieliznę musi wiele wytłumaczyć wszystkim feministkom w związku z wypuszczeniem na rynek tego produktu. Zarzuty dotyczące stworzenia nowoczesnego pasa cnoty mogą być jednak nie do końca jasne, gdyż przede wszystkim istnieje możliwość wyłączenia tego ubioru w każdym momencie. Ponadto trudno sobie wyobrażać, że tego typu bielizna zostaje niezauważona przez kobietę, która ma ją zakładać. W tym momencie trudno może być sobie wyobrazić, jaki może być cel zakładania bielizny wyposażonej w GPS. Z pewnością mężczyźni nie założą jej kobietom niepostrzeżenie, gdyż bielizna jest bardzo duża – nie dowiedzą się więc w ukryciu o położeniu swoich zon i ewentualnej zdradzie. Trudno także wyobrażać sobie, aby kobiety same chciały udowadniać swoim mężom lub chłopakom, że ich nie zdradzają i zakładały tego typu bieliznę GPS z własnej woli. Twórca tego nietypowego produktu uważa jednak, że bielizna namierzająca może okazać się bardzo przydatna w momencie, gdy kobieta musi bez swojego towarzysza wyruszyć w dość niebezpieczne miejsca i nie jest pewna swojego bezpieczeństwa. Mężczyzna będzie mógł bez problemu namierzyć ją i zauważyć ewentualną zmianę położenia, która nie powinna wynikać z wcześniej ustalonych założeń. Jednocześnie bielizna ta może być używana przez służby specjalne jako środek wywiadowczy np. w momencie przekazywania okupu lub też w razie kontaktu z bardzo niebezpiecznymi przestępcami i bezpośrednim narażeniem życia.

Bielizna GPS składa się z wielu elementów :

 • koronkowy gorset koloru biało - fioletowego
 • tradycyjnych majtek jak w kostiumie kąpielowym w kolorze białym
 • pończoch w kolorze białym
 • sznura ze sztucznych pereł, mającego za zadanie połączyć wszystkie elementy urządzenia i zapewnienie ich prawidłowego działania

Taka konstrukcja pozwala schować urządzenie namierzające na wysokosci pępka, wobec czego nie wyróżnia się ono na ciele i nie pozostawia żadnych uwidocznień np. ubraniu podczas jego noszenia.

Pozostaje jeszcze kwestia ceny tego niezwykłego i chyba jednak mimo wszystko przydatnego urządzenia. Kształtuje się ona od około 2500 do 4000 złotych. Jest to cena bardzo wygórowana i z pewnością nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na zapewnienie swojej partnerce tak nowoczesnej ochrony.

Komentarze [7]

  • Pomysł ciekawy, ale nie mogę patrzeć na biust modelki w tym gorsecie. Coś okropnego.
  • 0
  • hahahah, nienormalne, kto to będzie kupować?!
  • 0
  • Przyznaję rację betikul. To przerażające...
  • 30
  • Trochę przerażające bielizna z GPS-em. Czy już będziemy śledzeni na każdym kroku? A gdzie zaufanie?
  • 3
  • nie chciałabym dostac takiej bielizny :) hehe pozbylabym sie jej szybciej niz ja dostalam :) filmik dla mnie troche smieszny ! partnerka wcale sie nie dowie ze cos tam jest hahaha :) GPS moglabym ubierac wtedy gdy ide na impreze i pozniej mam problemy z powrotem do domu:P wtedy moglby moj partner mnie latwiej zlokalizowac :) hehe a tak ogolnie to zastanawiam sie Jak Panowie reaguja na takie cos? moze Sie Wypowiedza? Czekam i z checia poslucham! choc pomysl to nie lada wyczyn! :D
  • 24
  • No to pojawiło się coś dla chorobliwie zazdrosnych małżonków. Co prawda o wiele łatwiej byłoby, gdyby ten GPS był mikroskopijnych rozmiarów, ale z tego co widać na filmiku to faktycznie NIE MA SZANS na to, aby partnerka się nie kapnęła, że coś podejrzanego kryje się w jej bieliźnie. A takie argumenty jak ten z łatwiejszym znalezieniem żony w razie, gdyby się zgubiła, to trochę są.. śmieszne jak dla mnie ;)
   Jeśli chodzi o cenę to prawidłowo, że jest tak wygórowana, bo zapewne nieco ochłodzi entuzjazm, napalonych na ten wynalazek mężów ;)
  • 38
  • Jak dla mnie to byłby fajny i śmieszny gadżet na wieczór panieński, osiemnastkę itp.
  • 0