Kolekcja Bielizna

2011-08-22

Bielizna Ultimo – kolekcja na zimę 2011-2012

0

Ultimo to jedna z wiodących marek w Wielkiej Brytanii. Jest ona na tyle popularna na wyspach, że uważa się powszechnie, że bez chociaż jednego modelu Ultimo, twoja garderoba nie będzie pełna. Jej styl jest zawsze bardzo kobiecy, specjalizuje się również w bieliznę do zadań specjalnych.

Jej komplety są dobre za równo na co dzień, jak i na specjalne okazję. Marka jest bardzo zaangażowana w szycie bielizny pięknej, ale i praktycznej, a więc możemy się spodziewać doskonałej konstrukcji miseczki w rozmiarach do G. Wystarczy spojrzeć na ich najnowszą kolekcje, mamy tam różne rozwiązania odpowiednie do typów dekoltów.

  • Bielizna Ultimo – kolekcja na zimę 2011-2012

Biustonosze są usztywniane, a dodatkowo niektóre z nich mają żelową wkładkę push up. Większość z modeli posiada satynowy połysk, dzięki czemu wyglądają elegancko. Romantyczkom z pewnością spodoba się komplet w kwiaty. W kolekcji znalazł się również nieśmiertelny motyw panterki, który w ich wydaniu nie wygląda tandetnie, a raczej subtelnie. Nam spodobał się chociażby silny fiolet, dodaje energii i optymizmu.

Komentarze [2]

    • wh0cd387429 ampicillin online furosemide mg singulair avodart Cheap Allopurinol buy elimite tetracycline
    • 0
    • ładna bielizna, ale pierwsza modelka ma dziwny uśmiech ;)
    • 0