Kolekcja Zdrowie

2011-06-07

Bielizna sportowa Michi - bielizna w której chce się uprawiać sport!

0

Do tej pory bielizna sportowa kojarzyła nam się z nieco nudnymi i mało kobiecymi propozycjami… Teraz może się to zmienić! Rewolucyjną bieliznę zaprojektował Michi Michelle Watson. Jest to niezwykła bielizna sportowa, która wygląda bardzo seksownie. Jeżeli do tej pory nieciekawe stroje sportowe zniechęcały Cię do wizyty w siłowni, to teraz masz pretekst aby to zmienić. Nie tylko zrobisz coś dla  swojego zdrowia, ale gwarantujemy, że zupełnie zdekoncentrujesz facetów ćwiczących obok. Styl Michi to połączenie naszych ulubionych propozycji od Marlies Dekkers, Lascivious oraz kolekcji „Knockout”” od Made by Niki .  Oddychające tkaniny uzupełnione są elementami z przezroczystej siateczki. Bardzo ciekawe są kroje i różnego rodzaju wstawki i wcięcia. To przede wszystkim one decydują o zmysłowości tej bielizny. Cała kolekcja jest inspirowana stylem życia. Jaki to styl? Na pewno aktywny, ale nie zapominający o zmysłowej stronie kobiet.

 • Bielizna sportowa Michi - bielizna w której chce się uprawiać sport!

Na razie kolekcja nie będzie dostępna w sklepach. Ale jeżeli bardzo Wam się spodobała i nie możecie się doczekać jest możliwość skontaktowania się z projektantem aby kupić bezpośrednio u niego.

Komentarze [3]

  • wh0cd519500 lynoral online Generic Neurontin roxithromycin tretinoin
  • 0
  • ja wolę w sporcie zachować sportową formę, kocham te wszystkie kolorowe topy, ale może po prostu potrzebuję różnorodności w szufladzie ? :)
  • 0
  • jak widać i na sali gimnastycznej czy ringu bokserskim mozna wyglądać niesamowicie kobieco i seksownie !!! a przy tym mieć poczucie doskonałego komfortu podczas wykonywanych cwiczeń !!
  • 1