Kolekcja Bielizna ślubna

2011-08-11

Bielizna ślubna Selmark

1

Stworzenie idealnej bielizny ślubnej dla każdej firmy jest dużym wyzwaniem. Bo jak połączyć komfort, wygodę z pięknem i seksownością?

Jest to trudne, ale nie niemożliwe. Dzisiaj chcemy Wam pokazać kolekcje Selmark na nowy sezon. Wszystkie modele utrzymane są w klasycznej bieli, bo to właśnie ten kolor najmocniej kojarzony jest ze ślubem. Mamy tu biustonosze doskonale uszyte i zaprojektowane, biust będzie się w nich doskonale układał. Nie mniej ważne jest, że ich design jest bardzo delikatny, nie są przetłoczone ozdobami. Nie będą się również odznaczać pod suknią, ponieważ mają gładką powierzchnie, pokrytą tylko perłowym blaskiem, ewentualnie ozdabiane drobnymi kokardkami czy kryształkami. Do bardziej ozdobnej sukni prosta bielizna sprawdzi się najlepiej. Pasy do pończoch dodadzą Ci powabu i seksapilu. Dla bardziej wymagających Pań dostępne są również delikatne gorsety, które lekko wygładzą sylwetkę i zastąpią pas. Takie zestawy to już klasyka ślubna, lecz w takie ważne święto to właśnie taka bielizna sprawdza się najlepiej.

Marka Selmark jest znana z doboru najwyższej jakości materiałów i doskonałej konstrukcji. Była nagradzana certyfikatami jakości ISO 901, oraz Oeko-Tex Laber, który potwierdza brak substancji szkodliwych dla organizmu ludzkiego. Marka dba również o nasze środowisko naturalne, nie korzysta z środków chemicznych i nienaturalnych barwników. Część ich produktów jest poddawana recyklingowi. Czy mając tą wiedzę musimy jeszcze kogoś zachęcać do tej firmy? Produkty Selmark są dostępne w Polsce, można je zamówić na przykład przez Internet, cena waha się od 45-300 zł.

 • Bielizna ślubna Selmark

Komentarze [3]

  • Bardzo ładna i bardzo... klasyczna. Idealna pod suknię ślubną, bez zbędnego przepychu, ale też emanująca subtelnym urokiem i delikatnością. Musi być wygodna!
  • 0
  • Proste eleganckie rozwiązania. Bielizna ślubna nie powinna być przesadzona, bo będzie przeszkadzała pannie młodej. Chociaż moim zdaniem mogli się pokusić o odrobinę koronki lub jakieś małe zdobienie by nadać uroku i subtelności, bo w tym wydaniu bielizna wygląda bardzo codziennie.
  • 0
  • wow, piękne! niepozorne, ale piękne kształty, gratuluję
  • 0