Kolekcja Bielizna ślubna

2011-08-17

Bielizna ślubna od Baci

0

Czy pamiętacie markę Baci? Jej założeniem było zrobić w pełni luksusową bieliznę w przystępnej cenie. Cechy wyróżniające to dobrej jakości materiały, ciekawy i elegancki design. Ta bielizna często również zahaczała o kategorie erotyczną.

Aby wykonać ten plan marka Baci postarała się o ogromny nakład pieniężny na wytworzenie kolekcji jak i jej reklamę. Pomocna okazałą się profesjonalna sesja zdjęciowa każdego z produktów. Teraz doczekaliśmy się nowej kolekcji, która powstałą dzięki współpracy z modelką Elle Liberach. Wcieliła się role anioła, podczas sesji fotograficznych wykonanych z ogromnym rozmachem. Znamienne jest to, że bogate wnętrza idealnie podkreślają charakter bielizny, która stawia na dbałość o detale. Znajdziemy tutaj komplety zdobione koronkami, haftami i falbankami, które stanowią o wyjątkowości. Kolekcja zawiera również typowo ślubne urocze detale, jak chociażby podwiązki, rękawiczki czy pończochy. Prześwitujący tiul, jak w modelu body, sprawia, że to naprawdę seksowna bielizna. Przeznaczona jest raczej dla kobiet, które lubią styl glamour. Jeżeli jesteś zwolenniczką prostych rozwiązań, ale ciekawie skonstruowanych, to ta kolekcja może Cię trochę przytłoczyć. Mimo, że cała kolekcja nie została nazwana „bielizną ślubną” to większość modeli nadaje się idealnie na taką okazję, ponieważ utrzymana jest w kolorze czystej bieli, ewentualnie przełamana srebrem, czy delikatną kością słoniową.

 • Bielizna ślubna od Baci

Jak oceniacie tą kolekcję?

Komentarze [3]

  • Kolekcja ładna, chociaż dużą uwagę skupia też tło i rekwizyty na zdjęciu, co odciąga uwagę od istotnych rzeczy - w tym przypadku bielizny właśnie. Zdjęcia ogląda się z przyjemnością, jednak bardziej powinny chyba skupić naszą uwagę na poszczególnych modelach bielizny. Na niektórych modelki są zbyt daleko, by pokazać istotne detale bielizny. Jednak trzeba przyznać, że całokształt zdjęć i pomysł na sesję jest świetny:)
  • 0
  • Bardziej od samej bielizny podoba mi się prezentacja i stylizacja, niestety uważam tak jak moja poprzedniczka, że zdjęcia są takie że trudno na nich dostrzec bieliznę, jej szczegóły. Sceneria przyćmiła bieliznę.
  • 0
  • Prześliczne zestawy, tylko, że na tych zdjęciach widać niewiele szczegółów...
  • 0