Kolekcja Bielizna

2011-08-28

Bielizna Sariana, kolekcja 2011

0

Nie zawsze więcej znaczy lepiej – ta zasada tyczy się wielu firm produkujących bieliznę.

Czasami zobaczymy zupełnie prostą bieliznę, o dość typowych krojach, z delikatnymi zdobieniami. Pierwsza nasza myśl może być, że to nic takiego nadzwyczajnego, ale po chwili możemy się w niej „zakochać”. Widząc może nieco skromny, delikatny ale nadzwyczaj kobiecy komplecik zaczynamy zwracać większą uwagę na drobne szczegóły, które cieszą oko.

Bielizna Sariana to jedna z kolekcji, która od początku, mimo, że nie wnosi nic nowego do mody, od razu nam się spodobała. Jednym z faworytów jest beżowy komplecik. Majtki z wysokim stanem ukryją nieco brzuszek, oraz nadadzą nam zalotnego stylu retro. Haftowane aż do ramiączek delikatnie miseczki są ładnie wyprofilowane i zbierają nawet większe piersi. Czy połączenie cielistego koloru z czarnymi pończochami nie wypada doskonale?

  • Bielizna Sariana, kolekcja 2011

Czarne modele to klasyka którą lubimy, ale w tej kolekcji nawet biel nas uwodzi. Sariana oprócz nieco bardziej ozdobnych (chociaż nie przesadnie) modeli umieszcza te zupełnie proste. Jak wiadomo na taką bieliznę zapotrzebowanie nigdy nie spadnie, bo która z nas nie chciała by posiadać ładnej bielizny codziennej? Największą gwarancją pewności jest doskonały krój, oraz wysokiej jakości materiały. Sariana dba zarówno o jedno, jak i o drugie, dzięki czemu w efekcie otrzymuje kolekcje, którą możemy polecić każdemu.

  • Bielizna Sariana, kolekcja 2011 (2)

Komentarze [1]

    • jej, jakie to ładne, szkoda tylko, że tak oszczędne w kolorach
    • 0