Artykuł Ciekawostki

2010-01-31

Bielizna rozpuszczalna

0

Bielizna rozpuszczalna to szczególny rodzaj bielizny, nieporównywalny do żadnego innego. Trudno nie poczuć szacunku do dzielą niemieckiego producenta, które po raz pierwszy pojawiło się na rynku niespełna kilka lat temu, lecz do dziś sprzedaż tego wynalazku jest zadowalająca dla producentów.

Specyfiką tego kostiumu kąpielowego, który niczym innym nie różni się od tradycyjnego oprócz materiału swojego wykonania jest to, że w momencie krótkiego przebywania w wodzie (mniej więcej wystarczą 3–4 minuty, choć nie jest to na basenie żadnym problemem) spada z kobiety jak zaczarowany. Od razu wyjaśniamy – wydarzenie jest jak najbardziej zaskakujące dla osoby obdarowanej, gdyż materiał sam w sobie jest tradycyjny, nie różni się on w dotyku niczym od tradycyjnych kostiumów kąpielowych, a ponadto jest całkiem przyjemny w noszeniu. Sęk tkwi w linkach łączących i podtrzymujących z tylu biustonosz oraz majtki w pasie. Są one wykonane z bawełnianopodobnego materiału, który w kontakcie z wodą rozpuszcza się i powoduje, że części zasłaniające intymne miejsca na ciele opadają pod wodę. Teoretycznie jest prawdopodobne ich złapanie i zasłanianie ręczne intymnych części, ale należy zadać sobie pytanie, czy całkowicie zaskoczona takim obrotem sytuacji dziewczyna będzie mogła w porę zareagować.

Przez producentów produkt reklamowany jest jako anty prezent dla byłej dziewczyny, nielubianej koleżanki czy też szefowej. Odważniejsi i znający dobrze swoje partnerki mogą pokusić się o podarowanie tego typu kostiumów swoim dziewczynom, szczególnie w przypadku pobytu na bezludnej plaży i wspólnych kąpieli. Przypadł on do gustu szczególnie mężczyznom, ale także nie którym kobietom posiadającym poczucie humoru. Jednakże nie spodobał się on oczywiście wszystkim. Najbardziej protestują oczywiście przedstawicielki ruchów feministycznych i ruchów na rzecz obrony praw kobiet. Uważają one, że tego typu bielizna godzi w dobre imię kobiet i nie ma nic wspólnego z równouprawnieniem, podobnie z resztą jak bielizna z GPSem. Jak to jednak zazwyczaj bywa, takie protesty stały się prawdziwą reklamą i zdecydowanie podniosły sprzedaż tego niezwykłego produktu.

Dla osób, które są zdecydowane na zakup rozpuszczalnego kompletu bielizny rozpuszczalnej podajemy informacje praktyczne. Cena takiego kompletu jest bardzo atrakcyjna, nie powinna bowiem przekraczać 40 złotych, z wysyłką maksymalnie 70 złotych (oczywiście w wypadku, gdy będzie ona przeprowadzana z zagranicy). Biustonosz jest wykonany w 80 % z poliamidu i 20 % z alastanu. Jego działanie zostało powszechnie skomentowane, przez co nie ma problemu z jego skutecznym stosowaniem – na pewno nie ma konieczności kupowania dwóch zestawów w celu sprawdzenia jednego przed planowanym użyciem (aby przypadkiem nie sprawić osobie, na którą szykujemy zasadzkę nieplanowanego użytecznego prezentu...).

Komentarze [8]

  • wh0cd742979 suprax home page buy dulcolax mestinon syrup combivir without prescription
  • 0
  • wh0cd6748913 lanoxin buy phenergan online aleve
  • 0
  • "Najbardziej protestują oczywiście przedstawicielki ruchów feministycznych"- bo protestują przeciwko wszystkiemu ; )
  • 0
  • Ha ha, czego to ludzie nie wymyślą :) Chyba nie chciałabym dostać takiego prezentu...
  • 29
  • Gdzieś mi się obiło o uszy o tym stroju, ale dopiero po tym artykule znam szczegóły :D Rzeczywiście, cena jest baaardzo atrakcyjna, a w porównaniu do satysfakcji po wykręceniu numeru nielubianej osobie... wręcz śmieszna ;) A że feministki protestują? To norma... w sumie popierałam je w wielu kampaniach, ale czasem biorą zbyt do siebie niektóre rzeczy i robią z igły widły, tak jak w tym przypadku... trzeba czasem wyluzować i zrobić coś choćby dla żartu, a nie całe życie na sztywniaka... Popieram ten pomysł!! I nawet gdyby ktoś mi taki kawał zrobił, nie zareagowałabym histerycznie, bo mam ten dystans do siebie...;)
  • 38
  • hehe ;) kurcze ale mozna fajny kawal znajomej zrobic :P ale w sumie jako prezent to fajna sprawa gdy sie jedzie na romantyczny weekend w spa :P nawet zdjemowac nie trzeba samo sie rozpusci! hehehe czego to sie nie wymysli! ojej ludzie to maja pomyslowosc! ale milo mnie to zaskoczylo! :) hehe pierwszy raz slysze o czyms takim! o bieliznie z cukierkow to slyszalam nawet widzialam :P ale zeby sie rozpuszczala to dla mnie nowosc ! DZIEKI ZA takiego typu informacje :)
  • 28
  • Chyba bym udusiła tego kto kupiłby mi taki prezent
  • 1
  • O, nie, ja za taki prezent dziękuje. Od dziś już wiem, że strój kąpielowy kupować najlepiej samemu.
  • 0