Kolekcja Bielizna

2012-06-08

Bielizna rodem z Paryża – Lou Paris wiosna/lato 2012

1

Mówi się o stylu paryskim, że jest wyjątkowy. Podkreśla kobiecość, stawia na elegancje i ponadczasowość. Jednym z najbardziej podziwianych wyrobów francuskich są natomiast delikatne koronki, które kuszą przeźroczystością, zostawiając miejsce na tajemnice. Połączenie zaś tych dwóch elementów daje bieliznę prawie doskonałą, a na pewno taką, która podkreśli naszą wyjątkowość i wydobędzie z nas prawdziwy blask.

Marką, która odnosi się do najlepszych paryskich tradycji jest Lou Paris, które tworzy bieliznę delikatną, szykowną i kobieca. Ich najnowsza kolekcja na wiosnę/lato 2012 dzieli się na trzy części, które zawierają w sobie mini kolekcje, jest to: Daily Wear, Fashion i Seduction.

Pierwsza z nich - Daily Wear, zawiera propozycje najbardziej proste, nadające się na co dzień, nawet pod gładkie i obcisłe bluzki. Nie jest to jednak bielizna pozbawiona uroku, nawet przy prawie niewidocznym biustonoszu znalazł się ozdobny element, w postaci biżuteryjnego drobiazgu pomiędzy miseczkami.

 • Bielizna rodem z Paryża – Lou Paris wiosna/lato 2012

Kolekcja Fashion natomiast to połączenie nowoczesności z urokiem retro. Ciekawe hafty tworzą jakby „wytłoczone” wzory na całej powierzchni bielizny. Nie mniej ciekawie wygląda połączenie delikatnych koronek z graficznymi nadrukami.

 • Bielizna rodem z Paryża – Lou Paris wiosna/lato 2012 - fashion

Najbardziej zmysłowa jest natomiast ostatnia kolekcja - Seduction. Jest ona kwintesencją paryskiego stylu, pełnego delikatności i elegancji zarazem. Luksusowe koronki zajmują nawet całą powierzchnie bielizny, tworząc „pajęczynkę” na ciele. Daje to wygląd tajemniczy i kobiecy. Koronki w tej luksusowej wersji być może nie są modą „kryzysową”, ale z całą pewnością są inwestycją w naszą pewność siebie, doskonały wygląd i samopoczucie. Oddają one ducha tego co w bieliźnie jest najlepsze – czyli odrobiny fantazyjności, zmysłowości i kobiecej delikatności.

 • Bielizna rodem z Paryża – Lou Paris wiosna/lato 2012 - seduction

Komentarze [3]

  • Ta cudna bielizna mozna kupic na Wilczaj 11 w butiku Boudoir 26
  • 0
  • Bielizna rodem z Paryża, jest równie piękna jak samo miasto:)
  • 0
  • Zauroczyły mnie najbardziej zdobienia :) świetna, delikatna kolekcja
  • 0