Kolekcja Bielizna

2012-11-07

Bielizna PrimaDonna na zimę 2012

0

Chcielibyśmy dziś przedstawić Wam markę PrimaDonna. Jest to firma z długoletnią tradycją sięgającą roku 1865, produkująca elegancką bieliznę dla kobiet o różnych rozmiarach, aż do miseczki I. Początkowo marka zajmowała się tworzeniem gorsetów na miarę, w latach 50. XX wieku zaczęto używać innowacyjnych wtedy materiałów jak nylon czy Lycra, a następnie PrimaDonna stała się jednym z pierwszych producentów staników o dużych rozmiarach.

Bliźniaczą marką PrimaDonny jest PrimaDonna Twist skierowana do młodych, aktywnych kobiet. Jej kolekcje są zwykle bardziej kolorowe, a przy ich tworzeniu szczególną uwagę przykłada się do komfortu noszenia.

  • Bielizna PrimaDonna na zimę 2012 - Twist

W kolekcji na sezon jesień/zima 2012 PrimaDonna oferuje 11 różnych propozycji, które łączy wykorzystanie koronki i ozdobne, dosyć szerokie ramiączka staników. Jednym z ciekawszych zestawów jest Perle – gładki stanik niewidoczny pod nawet najcieńszą bluzką oraz modelujące szorty występujące w różnych wersjach. Łączą one w sobie cechy typowej bielizny nadającej sylwetce szczupły i proporcjonalny wygląd oraz modny design, dzięki któremu można czuć się atrakcyjnie i kobieco.

Innym ciekawym kompletem jest Deauville, który łączy wyjątkową wygodę noszenia z pięknym wyglądem. Wykończony koronką stanik ma nietypowy krój na plecach, pomagający w utrzymaniu cięższego biustu. Zestaw ten występuje w czterech klasycznych kolorach jak biel, czerń, jasny beż i caffe latte. Warto też zwrócić uwagę na stanik Atlantis, który pozwala uzyskać wygląd podobny do typowej balkonetki przy jednoczesnym dobrym podtrzymaniu piersi na miejscu. Dzięki przejrzystej wstawce i lekko połyskującym zdobieniom nadaje on bardzo finezyjnego i szykownego wyglądu.

Bielizna PrimaDonna jest idealnym wyborem dla kobiet mających poczucie elegancji, pewnych siebie i lubiących otaczać się luksusem. Biorąc pod uwagę staranne dopracowanie funkcjonalnych aspektów każdego biustonosza można przez cały dzień cieszyć się dobrym samopoczuciem i komfortem niezależnie od posiadanej figury.

  • Bielizna PrimaDonna na zimę 2012

Brak komentarzy