Kolekcja Wystawy

2011-04-26

Bielizna La Perla na Volvo - Fashion Week w Moskwie

0

Pierwszego kwietnia w Moskwie odbył się ekskluzywny pokaz Włoskiej bielizny La Perla. Pokaz był częścią Volvo – Fashion Week. Przedstawiane były najnowsze propozycje na jesień-zimę 2011/12 tej legendarnej marki, inspirowane latami 20 ubiegłego wieku oraz gwiazdami ówczesnego kina.

Przedstawiono za równo kolekcje bielizny haute couture La Perla, La Perla prêt-a-porte, La Perla i wspólnych linii Maison La Perla z Swarovski. Gościem specjalnym był dyrektor kreatywny Giovanni Bianchi. Opowiadał On jak wysoką wartością jest jakość, kunszt bielizny oraz jej luksusowość. Ale odłóżmy to na bok i zajmijmy się samym pokazem.

Przedstawiono najnowsze luksusowe kolekcje bielizny oraz garderoby nocnej, które w butikach pojawią się na jesień.

 • Bielizna La Perla na Volvo - Fashion Week w Moskwie

Pierwsze wrażenie – to elegancja i właśnie luksus. Widać szlachetne materiały i barwy. Dominuje uroczysta czerń, w połączeniu z beżem, bielą czy granatem. Spójrzcie również na dodatki towarzyszące bieliźnie: opaski, kapelusiki, woalki, boa z piór, rękawiczki. Bardzo wyraźnie widać inspiracje latami 20-tymi, powszechny wtedy styl nazwalibyśmy dzisiaj nieco męskim. Brak podkreślenia talii, co było wtedy bardzo modne, występuje również w bieliźnie La Perla. Peniuary z pokazu przypominają nieco przedłużony smoking. Kunszt widoczny jest w każdym elemencie, idealnym dopełnieniem są kamienie Swarovskiego, pasujące do klimatu lat dwudziestych. Czy modelki nie przypominają wam nieco takie divy kina jak Marlene Dietrich, Liza Mirelli czy Mia Farrow?

Komentarze [5]

  • Nie lubię kompletów, które w ogóle nic nie robią z kobiecym ciałem- ani nie podkreślają piersi, ani pupy, jestem więc zdecydowanie na NIE.
  • 0
  • Też właśnie zauważyłam inspirację latami 20-tymi, widać to nie tylko w samej bieliźnie ale również w ozdobach modelek wpiętych we włosy, biżuterii czy też makijażu i fryzurach. Cała kolekcja raczej do mnie nie przemówiła, może jedynie haleczka ze zdjęcia numer 22 i kolekcja pończoch, które uwielbiam.
  • 0
  • Śliczna złoto- czarna koszulka, reszta trochę zbyt prześwitująca- chociaż też piękna!
  • 0
  • widać ogromną inspirację latami 20 ...wspaniałe materiały , perfekcyjne wykonanie z naciskiem na malutkie niuansiki jak koronki , opaski rękawiczki , to wszystko smakuje jak Błekitny Anioł z Marleną Dietrich...bielizna jest eteryczna i mroczna , uwodzi nas kolorami i wspaniałymi fasonami...dodatkowej wymowy pokazowi dodaja modelki ...z mocnym makijażem oczu , falami na głowach...jedno jest pewne zamiar twórców osiągniety :) jednak z kobiecego punktu widzenia nie każdy element mnie porywa , w niektórych brakuje mi tej uroczej kobiecości jakiej poszukuje w bieliźnie...ale są rzeczy które bym od razu zaprosiła do siebie , to przecudowne 4,7,8,13,16,17,21...boskie komplety z cudownych koronek !!! maja moc
  • 2
  • Faktycznie, widać zdecydowaną inspirację latami 20-stymi. I w tamtych czasach z pewnością ta kolekcja byłaby strzałem w dziesiątkę - jednak czasy bardzo się zmieniły i nie sądzę, aby i teraz czekała ją, aż taka rzesza wielbicielek. Faktycznie dodatki stanowią atrakcyjny element stylistyki, jednak jak dla mnie zestawy odbiegają od tego co chciałabym nosić jako kobieta.
  • 1