Kolekcja Zdrowie

2011-08-15

Bielizna korygująca od Triumph

0

Czasami zadajemy sobie odwieczne pytanie: nosić, czy nie nosić bieliznę korygującą? Za zalety stawiamy idealne kształty osiągnięte poprzez wyszczuplenie, gładkość naszych linii, oraz świetny wygląd. Za wady uważamy niewygodę, brzydki wygląd bielizny, oraz poczucie dyskomfortu. Jednak pamiętajmy o tym, że nikt nie ma idealnych kształtów, a specjalne okazje, jak chociaż by wesele są doskonałą okazją by wypróbować zalety bielizny wyszczuplającej. Nie zapominajmy również o fakcie, że firmy dwoją się i troją, aby pokonać wady tego rodzaju bielizny. Nowoczesne materiały nie ściskają już tak bardzo nasze ciało, są przewiewne, a ich design sprawia, że są naprawdę piękne!

Popatrzmy chociaż na najnowszą kolekcje Triumph’a – jest modna, ładna i pomysłowa. Kto w końcu powiedział, że bielizna korygująca ma być tylko i wyłącznie biała, bądź czarna. Neonowy róż majtek korygujących sprawi, że poczujesz się pewną siebie i odważną. W połączeniu z czarnym stanikiem wygląda naprawdę zjawiskowo! To nie jest jednak jedyna rzecz, która przypadała nam do gustu. Ciekawie prezentuje się czarna halka korygująca, z elementami wykonanymi z siateczki mesh, dzięki której jest przewiewna. Przypomina najlepsze elementy od Michi oraz sportowej kolekcji Made by Niki. Nie mniej ekscytujący jest komplet w srebrnym kolorze, sprawdzi się na randce, a takiej bielizny nie będziesz się wstydziła, nawet gdy zalotnie wyjrzy za ubrania. Jest to kolejna świetna kolekcja, po poprzedniej serii bielizny korygującejTriumph. Firma rozwija tą gałąź przemysłu bieliźnianego i coraz bliżej jej do perfekcji. Na nasze szczęście jej salony powstały w niemalże całej Polsce, więc z zakupem nie powinno być większego problemu.

 • Bielizna korygująca od Triumph

Komentarze [4]

  • Łaaaa, coś dla mnie : ) Śliczne są te różowe majtki :P
  • 0
  • Mi się wyjątkowo zdjęcia podobają - prostota, symetria, bardzo zachęcające:)
  • 0
  • Masz racje, też nam się wydaje, że taką bieliznę powinny reklamować kobiety o pełniejszych kształtach. Jednak być może wynika to z faktu, że takich Pań jest bardzo mało. Kobiety, które mają rozmiar L, czy XL lub więcej, najczęściej nie decydują się aby rozpocząć karierę modelki. Być może wkrótce się to zmieni :).
  • 0
  • jaki sens, chuda modelka wkorygujacej bieliznie
  • 0