Artykuł Ciekawostki

2011-07-31

Bielizna jadalna

0

Czy podarowana bielizna może być słodkim prezentem? Aby się o tym upewnić, wybierzmy wersje… jadalną. Z pewnością na twarzy partnera, bądź partnerki zobaczymy szeroki uśmiech. Bielizna jadalna jest doskonałym pomysłem na łóżkową rutynę. Będzie dla nas słodką obietnicą, a kalorie w tym momencie z pewnością zejdą na drugi plan. Pomysł na bieliznę jadalną tak naprawdę nie jest niczym nowym, jednakże rzadko słyszymy o tym rodzaju bielizny. W zależności od upodobań możemy wybrać wersje czekoladową, bądź ze słodkich cukierków.

Jeżeli zdecydujemy się na pierwszą wersje, to na pewno zadowoli nas zarówno wizualnie jak i smakowo. Ta bielizna jadalna wyprodukowana jest z prawdziwej belgijskiej czekolady! Wersja damska ma z przodu całe czekoladowe serduszko, natomiast wersja męska to serduszko z dziurką ;)

  • Bielizna jadalna - 1

Ddostępne są również nakładki na sutki. Jeżeli chcemy zamówić taki gadżet, niestety znów musimy liczyć na sklepy internetowe z po zagranic naszego kraju. W Polsce natomiast łatwo dostępny jest inny rodzaj jadalnej bielizny. Konkretnie chodzi o biustonosz lub majtki z cukierków. Często są kupowane jako zabawny prezent na osiemnastkę, wieczór panieński i tym podobne imprezy. Jednak warto w swojej sypialni zakosztować tego produktu. Taka bielizna produkowana jest w różnych rodzajach. Dostępne są majtki, biustonosze, podwiązki, cukierkowe nakładki na sutki czy bielizna męska. Dostępne są zarówno w sklepach erotycznych, jak i można zamówić przez Internet. Życzymy słodkiej zabawy!

  • Bielizna jadalna - 2

Komentarze [2]

    • khaha, super sprawa :D śliczny staniczek z landrynek!
    • 0
    • Moim zdaniem jest to fajny pomysł na urozmaicenie gry wstępnej, jak ktoś ma poczucie humoru, odrobinę dystansu i wie co to dobra zabawa to na pewno ucieszy się z takiej propozycji, a że należę do grona słodkich dziurek to zdecydowanie jestem na tak! Mniam!
    • 0