Artykuł Bielizna ślubna

2010-01-27

Bielizna idealna na noc poślubną

1

Znacie już cechy, jakie powinna posiadać bielizna zakładana do ślubu, lecz z pewnością musi się ona różnić od bielizny na noc poślubną, którą również powinnyśmy dobierać w sposób szczególny.

Dla niektórych kobiet sam ślub jest najważniejszym wydarzeniem w całym życiu, a w pewnym sensie w jego skład wchodzi także noc poślubna. Jedno jest pewne – wrażenia z tych niezwykłych chwil każda kobieta zapamięta do końca życia i powinnyśmy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół bieliźniarski, by wszystko było idealnie. Generalnie bielizna zakładana w dniu ślubu powinna być najładniejszą bielizną jaką tylko możemy założyć. Ujmując rzecz bardziej szczegółowo możemy powiedzieć, że bieliznę tę powinniśmy dopasować do naszego charakteru. Oto kilka wariantów w połączeniu z różnymi temperamentami kobiet :

Temperament ognisty, odważny, kobieta pewna siebie, akceptująca w pełni swoje ewentualne wady – Paniom o takim charakterze polecamy zdecydowanie bieliznę czerwono – czarną z pończochami i podwiązkami. Jest to rodzaj bielizny, który prawdopodobnie najbardziej podnieca mężczyzn, a w połączeniu z ognistym temperamentem może sprawić, że ta noc będzie niezapomniana w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Oczywiście jak najbardziej wskazane są w tym wypadku stringi w kolorze czerwonym.

Temperament spokojny, kobieta delikatna, dziewczęca, o niezbyt dużej wadze – polecamy delikatną bieliznę przylegającą w znacznym stopniu do ciała. Najlepiej, jeśli będzie to bielizna bardzo elegancka, prosta i niekoniecznie koronkowa. Dobrze powinien sprawić się kolor czarny. W tym wypadku niekonieczne wydaje się założenie stringów, gdyż Wasze ciało z racji delikatności i temperamentu nie musi emanować seksualnością, a dla partnera i tak będzie niezwykle podniecające. Krótko mówiąc – wystarczą dość skąpe figi i na pewno wszystko będzie ok.

Temperament spokojny, kobieta o nieco większej wadze – w takim wypadku polecamy bieliznę czerwoną, koronkową. Również powinna być ona bardzo elegancka, lecz nie musi już tak bardzo przylegać do ciała, co będzie dobrze eksponowało Wasze walory.

Pamiętajmy także, że bielizna ma podobać się nie tylko nam samym, ale także ( a może przede wszystkim ) naszym mężczyznom. W tym przypadku nie polecamy konsultacji w kwestii bielizny ślubnej z partnerem, gdyż w pewnym sensie powinna być to dla niego niespodzianka, a już na pewno miłe zaskoczenie. Pamiętajcie także, że nie zawsze ( choć wiele kobiet błędnie tak uważa ) bielizna wyzywająca będzie dla Was najlepsza. Dopasujcie ją idealnie do Waszego charakteru i upodobań partnera, a z pewnością noc poślubna będzie wspaniała!

Komentarze [4]

  • Temperament ognisty, odważny, kobieta pewna siebie, akceptująca w pełni swoje ewentualne wady – Paniom o takim charakterze polecamy zdecydowanie bieliznę czerwono – czarną z pończochami i podwiązkami! och tak tak uwielbiam czuje sie w takim zestawieniu jak najbardziej soba! i przede wszystkim KOBIECO! :) mrrrr czerwone zestawienie ! ponczochy ! stringi! :) mnnniam brzmi apetycznie! do tego to wszystko polaczone z jakas seksowna koronka ! i wyszkany model stringow ! :) taka noc zapowiada sie zapewnie ogniscie ! i takowa zamierzam ja uczynic ! :) w koncu taki dzien zostanie zapamietany dla mnie i partnera do konca zycia! :) i trzeba sie o to postarac! Drapiezna i slodka jak czarny tygrys i biala kotka ! :)
  • 25
  • Ja myslę, że to wszstko o czym piszecie można stosowac na codzień również choć wiadomo, że noc poślubna to bardzo szczególna noc w naszym życiu.
  • 29
  • "Temperament ognisty, odważny, kobieta pewna siebie, akceptująca w pełni swoje ewentualne wady – Paniom o takim charakterze polecamy zdecydowanie bieliznę czerwono – czarną z pończochami i podwiązkami." No to już wiem, czego szukać, kiedy ruszę na przedślubne łowy :) Tak się składa, że lubię te kolory i sam motyw łączenia a już nie wspomnę o pończochach ;) dorzuciłabym tu jeszcze pas do pończoch, bo jakoś nie ufam podwiązkom... chociaż na ślubie jedną na pewno będę miała :)
  • 22
  • hmmm... fajne wskazówki ale można nie tylko je zastosować do bielizny ślubnej i na noc poślubną ale także na każdą noc :)
  • 1