Artykuł Bielizna

2010-03-20

Bielizna damska

0

Bielizna damska była już przez nas szeroko opisywana w różnego rodzaju artykułach, lecz ani razu nie skupialiśmy się na ogólnych kwestiach związanych z tą bielizną. Nie będziemy więc pisać o stringach, pantalonach czy też koszulkach damskich ani o jakimkolwiek innym rodzaju bielizny damskiej. Damska bielizna uważana jest przez specjalistów przeprowadzających badania statystyczne za najważniejszą część ubioru kobiety. Bielizna damska miała jednak w swojej historii bardzo ciekawe epizody. Przez pewien okres była ubiorem, którego żadna społeczność nie akceptowała. Następnie bielizna ta stała się symbolem kobiet, wprowadzono eleganckie i bardzo drogie gorsety, zaczęto dostrzegać fakt, że tak naprawdę bielizna ta podkreśla prawdziwe uroki ciała kobiecego. Takie przeświadczenie bez problemy przetrwało do dzisiaj. Kobiety noszące elegancką bieliznę lub też jak kto woli szokującą mają o wiele większe szanse na posiadanie mężczyzny swoich marzeń. Bielizna damska w zależności od zakładanego rodzaju podkreśla charakter kobiety, pozwala jej także eksponować uczucia i po prostu wyrażać siebie. Zakładając dla przykładu stringi i skąpy biustonosz możemy pokazać mężczyźnie, że mamy ochotę uprawiać z nim seks lub też po prostu pokażemy, że nie boimy się świata i jesteśmy odważniejsze niż mogło się to wydawać. Dla jeszcze innych bielizna może być rzeczą przyczyniającą się do wpływania na kształt swojego ciała, oczywiście taki, który sobie wymarzymy.

Nie mówimy tutaj o czymś takim jak zakładanie bardzo ścisłych gorsetów, lecz korzystanie z dobrodziejstw takich jak chociażby bielizna fitness, bielizna wyszczuplająca itd. Mieści się w tym również korygowanie jędrności ciała, które w dzisiejszych czasach wiele zyskuje w oczach mężczyzn będąc powabna i niespecjalnie szczupła. Duże znaczenie ma także kolor bielizny damskiej, która przez wiele lat wytwarzana była w kolorze białym. Obecnie odchodzi się od takiej kolorystyki z kilku powodów. Po pierwsze nie jest ona do końca elegancka, gdyż wszelkie 'nieczystości' są na niej najbardziej widoczne. Ponadto wygląda ona bardziej efektownie, a z racji niedostępności materiałów produkcyjnych nie było możliwe wytwarzanie kolorowej bielizny w przeszłości. Gdy wprowadzono na rynek odpowiedni sprzęt, aż 99% kobiet natychmiast zdecydowało się na wybranie bielizny kolorowej zamiast białej i jak wiadomo wybór ten pozostał słuszny aż do dnia dzisiejszego.

Komentarze [5]

  • wh0cd519084 cheapest zoloft effexor impotens behandling Buy Rimonabant strattera india deltasone online Erythromycin propranolol online purchase glucophage celexa
  • 0
  • bardzo interesujący artykuł, bo dobra tematyka :D
  • 0
  • bielizna jest dla mnie podstawą i bazą mnie samej !!! wybierając poszczególne komplety czy rodzaje bielizny wybieram taką , która jest wyrażeniem mnie samej !!! kupuję sobie to co powoduje , że czuje swoją kobiecość i seksualnośc ...bo robię to dla samej siebie !!! bo uważam , że każda z nas zasługuje na jedwabisty dotyk doskonałej bielizny na sobie!!! nie oszukujmy sie w jakimś tam stopniu robimy to dla swoich mężczyzn , żeby zawrócic im kolejny i kolejny i jeszcze kolejny raz w głowie ...ale w pierwszej fazie robimy to tylko dla siebie!!! bo możemy byc najśliczniejsze i naaaj ..ale jeżeli same sie dobrze nie czujemy w swojej skórze ...to hmmmm nic nam nie pomoże !!! a dla mnie tak magiczne właśnie działanie ma dobrze dobrana bielizna...więc kobietki do dzieła ;) ..moze jakiś gorsecik ;p
  • 5
  • Damska bielizna uważana jest przez specjalistów przeprowadzających badania statystyczne za najważniejszą część ubioru kobiety.- z tym zdaniem zgadzam sie jak najbardziej tak wlasnie jest w moim przypadku bielizna to jedna z najwazniejszych rzeczy w mojej garderobie :) przez bielizne moge realizowac sama siebie i przedstawiac sie w takim swietle jakim wlasnie chce i jak sie czuje :) kobieta lubi wygladac sama dla siebie dobrze :) a jesli ma jeszcze dla kogo sie ubrac i dzieki temu czuc sie jeszcze bardziej atrakcyjnie to jak najbardziej BIELIZNA nam w tym pomaga :) jest teraz tyle rodzajow bielizny ze mozemy wybierac przebierac i dobierac dla siebie ta NAJIDEALNIEJSZA :)
  • 9
  • To prawda, że bielizna to najważniejsza część ubioru kobiety. To ona sprawia, że czujemy się atrakcyjne. W posiadaniu bielizny tkwi jakiś fenomen, bo nawet kobiety samotne, nie posiadające partnerów kupują piękną, drogą bieliznę. Chcą czuć się atrakcyjne nie tyle dla mężczyzny ile dla samych siebie. Podnosi ona bardzo naszą samoocenę. Spełnia też bardzo ważną rolę, bo dzięki odpowiednim fasonom możemy modelować naszą sylwetkę - biustonosze, bielizna korygująca itp. Medla dla tego kto wymyślił ten rodzaj garderoby :)
  • 41