Kolekcja Zdrowie

2011-11-24

Bielizna antybakteryjna polskich producentów - Silver Collection 2011

0

Podlaski Klaster Bielizny to stowarzyszenie producentów bielizny z Podlasia. Skupia wokół siebie jedne z najlepszych polskich firm, jak – Ava, Axami, Gaia, Gortex, Kinga, Kostar, Kontri i Mat. Stowarzyszenie pomaga promować przedsiębiorstwa, jak również organizuje różne wspólne akcje, mając na uwadze dobro wspólne. Te firmy występują również wspólnie na wielu światowych targach, tworząc mocną Polską „drużynę”. Jedną z ostatnich inicjatyw było stworzenie wspólnej kolekcji tych firm, nazwanej Silver Collection. Jest to bielizna antybakteryjna, której włókna polimerowe zawierają w sobie jony srebra. Są one znane ze swoich właściwości antybakteryjnych oraz bakteriostatycznych. Zabezpiecza to nie tylko przed brzydkimi zapaszkami, ale również przed różnymi infekcjami. Musimy pamiętać o tym, że grzyby i bakterie wręcz uwielbiają ciepłe i wilgotne środowisko, jakie często stwarza nasza bielizna. Materiał wykorzystywany przy produkcji bielizny jest przy tym całkowicie bezpieczny i nie wywołuje alergii.

 • Bielizna antybakteryjna polskich producentów Silver Collection 2011

Kolekcja została stworzona przez takie firmy jak Ava, Axami, Gaia, Gorteks, Kinga, Kostar, Mat. W skład wchodzą komplety bielizny – biustonosz plus majtki, oraz gorsety. Większość producentów zdecydowała się wydać swoje produkty w kolorze białym. Być może wynika to z tego, że kolor biały od praktycznie zawsze kojarzy się z czystością, a więc również świeżością. Dzięki temu również większość z tych modeli będzie pasowało na okoliczność ślubną. Ma to wiele zalet, szczególnie, że ten dzień wymaga od nas dużej aktywności, a przy tym doskonałego wyglądu. Uczucie świeżości jest wtedy jednym z kluczowych elementów naszego dobrego samopoczucia. Nam bardzo spodobał się biały gorsecik, wiązany z tyłu jedwabną wstążką. Można z łatwością przypiąć do niego pończochy, a później zaprezentować się w nim w noc poślubną. Jednak ta bielizna sprawdzi się nie tylko w takich ważnych sytuacjach, ale również na co dzień.

Komentarze [4]

  • Po tytule nie spodziewałam się, że zobaczę takie cudo ; ) Wydawało mi się, że antybakteryjna może być tylko klasyczna, prosta bieliza, a tu miłe zaskoczenie
  • 0
  • WSPANIAŁA! Po prostu taka bielizna jest wprost idealna dla mnie, muszę się poważnie zastanowić nad kupnem takiego cuda:-)
  • 0
  • Zachęcamy do obejrzenia całości www.facebook.com/PodlaskiKlasterBielizny
  • 0
  • jest śliczna i magiczna, chciałabym mieć takie cudeńko na sobie :)
  • 0