Artykuł Bielizna ślubna

2011-08-11

Beyoncé w bieliźnie ślubnej od Agenta Provocatour’a

0

Jeżeli Twój ślub już się zbliża to na pewno nerwowo sprawdzasz czy już wszystko jest przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Po raz kolejny upewniasz się, że jesteś umówiona z fryzjerem i makijażystką, że z suknią wszystko w porządku… ale czy nie zapomniałaś o bieliźnie? Mamy nadzieje, że nie!

Ale jeżeli chciałabyś się dowiedzieć jak będziesz wyglądać w bieliźnie za niemalże 600 dolarów, obejrzyj zdjęcia z najnowszego teledysku Beyoncé. Jak widać noszenie gorsetu Penelopa basque od Agenta Provocatoura wcale ją nie krepuje, wręcz przeciwnie. Wygląda w nim świetnie i naturalnie. Nie sądziliśmy, że delikatna biel tak świetnie będzie do niej pasować. Gorset natomiast to małe dzieło sztuki, na gładkim tiulu wyhaftowane są precyzyjne wzory, ramiączka zdobione są drobnymi kokardkami, a u dołu są podwiązki, dzięki czemu bezproblemowo ubierzesz do niego pończochy. Piękna rzecz, więc jeżeli cena Cię nie przeraża zaglądnij do sklepu internetowego, rozmiary kończą się na 36D (80D). Jedynym minusem gorsetu jest to, że raczej spełnia funkcje estetyczną niż korygującą. Taką bieliznę aż szkoda chować po suknią, natomiast na pewno sprawdzi się podczas nocy poślubnej. Beyoncé na pewno sprawi, że zwiększy się jego sprzedaż. Po takim teledysku w końcu nikt nie przejdzie obok tej bielizny obojętnie. Jesteśmy też przekonani, że jeżeli kiedykolwiek postanowiła by zmienić swoją karierę na modelkę prezentującą bieliznę, to wszystkie modele wysprzedały by się w mgnieniu oka.

  • Beyoncé w bieliźnie ślubnej od Agenta Provocatour’a

Zresztą sami obejrzyjcie teledysk.

Komentarze [2]

    • Na tak pięknej kobiecie wszystko będzie wyglądać świetnie:):) Ja nie lubię białych gorsetów, bo mam bardzo jasną karnację i jakoś tak nie czuję się w tym kolorze za dobrze.
    • 0
    • ładnie tu wygląda Beyonce! te kokardki są prześliczne!
    • 0