Kolekcja Bielizna

2012-12-17

"Bajeczna" kolekcja bielizny Kiss Me Deadly na jesień-zimę 2012

2

Kolekcje Kiss Me Deadly bez trudu zdobywają powodzenie u Pań i nic nie wskazuje na to, żeby w tym sezonie miało być inaczej. Nowe propozycje, zaprezentowane w mrocznej sesji zdjęciowej, robią duże wrażenie.

Projektanci tym razem postanowili opowiedzieć na nowo nasze ulubione bajki z dzieciństwa. W ich wersji Czerwony Kapturek przestaje być bezbronną dziewczynką, a Kopciuszek bynajmniej nie kwapi się do ucieczki z balu przed północą. Królewna Śnieżka nie jest skuszona, ale kusi jabłkiem (i nie tylko…), nawet zła Czarownica ze Śpiącej Królewny staje się niebezpiecznie ponętna…

Bohaterki otrzymały nowe życie dzięki pięknej, zmysłowej bieliźnie. Strój Czerwonego Kapturka jest połączeniem krwisto-czerwonej satyny i delikatnych czarnych koronek. Jego uzupełnienie stanowią pończochy – co ciekawe – również dwukolorowe. Współczesny Kopciuszek nosi się w stylu retro! Bardzo zabudowany, wysoki pas do pończoch połączony został z nietypowym stanikiem o miseczkach w kształcie muszelek. Całość utrzymana jest w kolorze pudrowego różu i czerni. Czarownica okryta jest czarną peleryną – prawie tak jak w bajce, z tą tylko różnicą, że peleryna zrobiona jest z przeźroczystego tiulu i odsłania w całości piękne czarne pończochy, wykończone szeroką koronkową manszetą oraz czarne majtki o wysokim stanie. Królewna Śnieżka ma na sobie komplet wykonany z ciemnoniebieskiej tafty oraz czarnej siateczki w groszki, którego uzupełnieniem są żółte (lub w innej wersji – czarne) pończochy.

Najnowsza kolekcja Kiss Me Deadly jest perwersyjną zabawą, przewrotną grą z tym, co od zawsze kojarzyło się z niewinnością. Jej siłą jest jednak to, że nie musi koniecznie służyć jako przebranie. Pozbawione bajkowych rekwizytów projekty, stanowią same w sobie piękną bieliznę erotyczną.

Komentarze [1]

    • o nieeee, cudowna *.* kocham bieliznę w stylu rockabilly, pin up itd
    • 0