Kolekcja Bielizna

2011-08-01

Art Noveau od La Perla

0

Dziś obejrzeliśmy doskonałą kolekcje La Perla na zimę 2011/2012, która zapowiadała się niezwykle ekscytującą. Po projektach tej luksusowej marki zawsze spodziewamy się wszystkiego co najlepsze i tym razem się nie zawiedliśmy.

Inspiracją do najnowszej kolekcji był Art Noveau i nawiązania do stylu z roku 1920. Widzimy więc tutaj dostojną czerń w połączeniu z beżem, czy głębokim burgundem bądź zielenią. Wszystkie elementy bielizny są bardzo wyrafinowane i eleganckie. Modele kuszą nas geometrycznymi formami, czy ornamentami. Dodatkowo oprócz tła i bielizny dekadencki nastrój podkreśla makijaż modelek – usta w kolorze wina i przydymione oczy. Kobietą, które lubią klimat vintage z pewnością spodobają się pasy do pończoch o wysokim stanie.

Materiał z którego są wykonane prześwituje, dzięki czemu nabierają dodatkowej zmysłowości. Projektanci La Perla dobrze wiedzą, że nic tak nie rozbudza fantazji mężczyzn jak pas i pończochy. Gdy do tego dobierzemy takie dodatki jak z sesji: pióra, stylizowaną na retro biżuterie i szpilki, to możemy być pewne, że nasz partner oniemieje, a my będziemy czuć się naprawdę elegancko i zmysłowo. Każdy element z tej kolekcji jest bardzo przemyślany i to nam się podoba. Nie mogliśmy również ukryć swojego zachwytu nad koszulką nocną z czarnego jedwabiu w połączeniu z pudrowym różem i ornamentami. To świetna bielizna aby poprawić sobie samopoczucie, nawet jeżeli ta noc będzie spędzona samotnie. Za klimat zdjęć odpowiada również fotograf Mary Rozzi. Zakupów możemy dokonać oczywiście na oficjalnej stronie internetowej La Perla.

 • Art Noveau od La Perla

Komentarze [4]

  • piękne kwiatowe pończochy numer 9!
  • 0
  • Celem stworzenia tej kolekcji było pewnie zaintrygowanie odbiorców, co myślę zostało osiągnięte. :)

   Karolina H.
  • 0
  • Piękna kolekcja! Dopracowana w każdym szczególnie. Od razu na myśl przyszedł mi klimat lat 20 - szczególnie przez te frędzelki. Hitem dla mnie jest pas do pończoch prezentowany na zdjęciu numer 2 i 3 oraz komplety ze zdjęć 5 i 7.
  • 0
  • elegancja !!! jednym słowem można podsumowac tą kolekcję...pełna elementów lat dwudziestych ...w powietrzu czuć unoszący się zapach pudru i ciężkich perfum !! do tego prostota bielizny nie pozbawiona absolutnie tego czego szukamy , czyli seksownej koronki ...barw , które podkreślają naszą kobiecość !!!! wspaniale proste i jednocześnie niesamowicie eleganckie !!! jestem na tak :))
  • 1