Artykuł Bielizna

2010-06-17

Aktualne trendy bielizniarskie

1

Koronkowe haleczki jako koszule nocne, bielizna termoaktywna najwyższej jakości do biegania czy też bielizna wyszczuplająca i podnosząca kobiece biusty lub pośladki z biegiem czasu odchodziła będzie do lamusa. Modne stają się elementy bieliźniarskie o wiele bardziej nowoczesne, niekiedy wręcz szokujące. Ukradkiem wchodzą one do naszego życia codziennego, a projektanci bielizny wyraźnie zaznaczają, że obecny letni sezon bieliźniarski powinien przebiec pod hasłem: "Im bardziej seksowna bielizna – tym lepsza!".

W tym roku producenci bielizny przygotowali dla swoich klientów nie lada gratkę – prawdopodobnie największy wybór i największą liczbę urozmaiceń, jaką dotychczas można było spotkać w sklepach bieliźniarskich. Pierwszym podawanym trendem jest odejście od jakichkolwiek marszczeń, a zastąpienie ich różnego rodzaju koronkami i wycięciami. Bardzo w modzie będą także wszelkiego rodzaju kokardki oraz nietuzinkowe kolory.

O dziwo w modzie będą także nietypowe połączenia majtek i biustonoszy. Przykładowo warto założyć zabudowany, elegancki biustonosz do stringów i odwrotnie – ścięty biustonosz do zwykłych majtek. Choć na pierwszy rzut oka takie połączenia mają się ze sobą gryźć, w efekcie końcowym na pewno każda Pani będzie z siebie zadowolona.

W kwestii kolorystyki warto zwrócić uwagę na wracające motywy kwiatków. Taka prezencja była modna jeszcze za czasów komuny, a obecnie kwiatki wracają na piedestał, lecz w nieco innej formie. Modne będą bowiem wyłącznie elementy eleganckie, z malutkimi kwiatkami. Dobrze prezentowała będzie się także kolorystyka mieszana. Przykładem jest wyrazisty róż, który warto połączyć z czernią oraz dość nietypowe kolory takie jak turkusowy czy seledynowy. Na pewno dzięki im będzie można zwrócić na siebie uwagę na plażach świata oraz przyciągnąć wzroki najpiękniejszych przedstawicieli płci przeciwnej.

Warto także zapamiętać, że w tym roku rezygnujemy w różnego rodzaju pasków czy wymyślnych kształtów. Jeśli nie kwiatki – tło jednolite w interesujących kolorach. Trzeba przyznać, że taka idea jest bardzo rozsądna i w takich strojach wiele Pań będzie prezentowało się bardzo atrakcyjnie.

Komentarze [5]

  • U mnie króluje dużo koronek i bielizna prześwitująca, ale niewulgarna. :)
  • 0
  • super trendy, trafiają w mój styl, szkoda tylko, że termo jest niemodna :P
  • 0
  • Ukradkiem wchodzą one do naszego życia codziennego, a projektanci bielizny wyraźnie zaznaczają, że obecny letni sezon bieliźniarski powinien przebiec pod hasłem: "Im bardziej seksowna bielizna – tym lepsza!"- i bardzo dobre zalozenie :) uwielbiam wygladac seksownie a projektanci widze mi to ulatwia i pozwola kobietkom na wieksze pole do popisu i jestem jak NA TAK! ;) BARDDZOOO NA TAK :) ale oby byly te nowe tredny wykorzystywane ze smakiem co u niektorych ciezko z okresleniem smaku :) czekam na kolekcje kolorowe z duzym zaangazowaniem dodatkami i elegancja :) bedzie szał :) koronki wchodzace w swiat bielizniarski to mega odlot! uwielbiam je wiec zapowiada sie ciekawy rok!
  • 9
  • Koronkowe haleczki jako koszule nocne odchodzą do lamusa? Oj, wielka szkoda - choć piszecie, że to koronki własnie zastapią marszczenia czy drapowania. Mam nadzieje, że moja ukochana koronka nie zginie z półek sklepowych. Cieszę się na nowe kolory i kwiatki czy inne sliczne detale - uwielbiam je i z checią czekam na propozycje projektantów :)
  • 33
  • No i brawo za te wszystkie pomysły! Przyda się parę takich innowacji :) najbardziej podoba mi się idea łączenia kolorów, wprowadzenie kwiatowych motywów, oraz wykorzystanie moich ulubionych koronek! Nadchodzi nowa era dla bielizny :)
  • 26