Artykuł Ciekawostki

2011-10-31

5 najseksowniejszych akcesoriów na Halloween

0

Zagraniczne firmy prześcigają się w pomysłach aby to ich bielizna została wybrana na Halloween. Również na rodzimym rynku z coraz większym entuzjazmem podchodzimy do przebrań i kostiumów, które mają być nieco mroczne, nieco zabawne ale zawsze seksowne. Jest to doskonała okazja, aby przełamać monotonnie w sypialni. Zabawne dodatki, oraz seksowna bielizna mogą sprawić, że ten wieczór stanie się dla nas nie zapomniany. Przedstawiamy Wam nasz subiektywny wybór najlepszych gadżetów i bielizny, specjalnie na Halloween. Niech będą dla Was inspiracją.

1. Pas do pończoch w stylu vintage, z zabawnymi nadrukami zombie, wilkołaków i wampirów. Jest zabawny i seksowny, a przy tym to naprawdę solidny pas do pończoch. Dostępny na Etsy, cena ok. 123 zł.

  • 5 najseksowniejszych akcesoriów na Halloween - 1

2. Kostium mrocznej pielęgniarki wygląda wyjątkowo seksownie i nieco tajemniczo. Czarno – czerwony komplet składa się z biustonosza, majteczek, pasa do pończoch oraz odpowiedniego nakrycia głowy. Przyprawi o palpitacje serca Twojego partnera. Dostępny w Obsessive, za ok. 80 zł.

  • 5 najseksowniejszych akcesoriów na Halloween - 2

3. Gangsterskie pończochy samonośne. U góry znajduje się kokardka i mały rewolwer. Wyglądają seksownie i prowokacyjnie. Marka to Leg Avenue, cena ok. 40 zł.

  • 5 najseksowniejszych akcesoriów na Halloween - 3

4. Nakładki na sutki w kształcie dyni, sprawdzą się zarówno w połączeniu z ulubionym biustonoszem peek-a-boo, jak również samę J. Dostępne na Etsy, cena ok. 20 zł.

  • 5 najseksowniejszych akcesoriów na Halloween - 4

5. Seksowny komplet dla prawdziwej kocicy. W skład wchodzą majteczki, staniczek, dusik, kocie uszka, oraz rękawki. Cały komplet dostępny na stronie Axami, cena 131zł.

  • 5 najseksowniejszych akcesoriów na Halloween - 5

Komentarze [1]

    • śmieszne zabawki, ale chyba tylko dla odważnych pań
    • 0