Konkurs Bielizna

2012-04-17

3 razy kocham siebie

1

moje kroki do osiągnięcia luksusu dnia codziennego :D 1. Budzić się rano wypoczęta i mówić sobie"wstawaj kochanie i otwórz okno-Słoneczko przyszło się z Tobą przywitać" od razu wstać jest łatwiej:) 2. to co na siebie, wkładamy nasza druga skóra - odzwierciedla nasz stan emocjonalny. Kocham siebie a więc i kocham moje ciało. Seksowna bielizna na pewno doda mi pewności siebie ulubione ubranie komfortu i satysfakcji Luksusem jest nosić ubrania w których czujemy się dobrze i atrakcyjnie cały dzień. Błyszczyk na usta i mgiełka ulubionych perfum dopełnia obrazu.

3. Spojrzenie na swóje odbicie w lustrze i powtórzenie sobie 3 razy"kocham siebie" i "dziś spotka mnie coś cudownego" :) pozytywna afirmacja na początek dnia

4. W ciągu dnia 30 minutowa przerwa, zwolnienie, powolne wdychanie świeżego powietrza, zamkniecie oczu i wsłuchanie się we własne potrzeby, w głos wewnętrznego Ja. To chyba najważniejszy i najtrudniejszy punkt, bo znajdując czas na wszystko i dla wszystkich tak ciężko nam nieraz znaleźć czas dla siebie samych. Całe 30 min to prawdziwy luksus, istny hedonizm! :) Czasem tak wiele mozemy zrozumieć, tak wiele się nauczyć po prostu wsłuchując się w swój wewnętrzny głos.

Brak komentarzy