Artykuł Bielizna

2010-12-29

10 najlepszych filmów z bielizną w roku 2010

0

Oglądając wszelkiego rodzaju filmy bardzo często mamy do czynienia z bielizną. Warto jednak zwrócić uwagę na projekcję, w których bielizna stanowi coś więcej, niż tylko zwykłe tło. Filmy stały się podstawą dla używanego w reklamie bielizny kreatywnego marketingu. Video ma w sobie niezwykłą moc sugestii, którą są w stanie wykorzystywać najdroższe marki na świecie. Przedstawiamy listę 10 filmów z roku 2010, w których najlepiej według nas przedstawiona została bielizna. Filmy, niekiedy filmiki, są bardzo różnorodne i nie wszystkie nastawione są na sprytny marketing. Przy części z nich będziecie mogli natomiast pokładać się ze śmiechu...Co tu dużo mówić: miłego oglądania!

1. Armani Jeans – "Tip" (Megan Fox/Cristiano Ronaldo)

Firma Armani Jeans nie od dziś kojarzy się z wysoką jakością wszystkiego do czego się zabierze. Zaproszenie do reklamy takich gwiazd jak Megan Fox połączone z ciekawą fabułą musiało wypalić!

2. Freshpair.com – 'Body summer'

Klip z kategorii rozśmieszających do łez. Pokazuje, że nawet bieliznę męską można pokazać w sposób interesujący i humorystyczny...

3. Tydzień bielizny w Londynie – "Underworld"

London Fashion Week wymaga ciekawej promocji. O taką reklamę postarali się przedstawiciele bielizny Boudoir. Jako modelkę wybrano fantastyczną Marloes Horst, muzyka Marilyna Mansona, a bielizna pochodzi od kilkunastu projektantów tj. Ell i Cee, Ayten Gasson czy Kiss Me Deadly.

4. Victoria's Secret - synchronizacja ust Aniołków Victoria's Secret z 'Firework' Katy Perry

Piosenka Katy Perry 'Firework' zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Firma Victoria's Secret postanowiła więc wykorzystać piosenkę w promocji swojej marki. Promocyjny film Victoria's Secret Fashion Show nie jest tym razem wysoko budżetową produkcją. Behati, jedna z Aniołków Victoria's Secret chodzi po wybiegu, a ruchy jej ust są wyraźnie zsynchronizowane ze słowami piosenki 'Firework' Katy Perry. Całość wygląda na bardzo dopracowaną, a synchronizacja z pewnością wyszła lepiej, niż Katy Perry podczas produkcji oryginalnego teledysku...

5. Angela Ferraro - "Elle Tourmente"

Australijska marka bielizny Honey Birdette zaproponowała swoim fanom konkurs. Mogli oni zaproponować własny filmik krótkometrażowy swojej ulubionej marki. Brzmi to trochę jak sprytna forma pozyskania dobrej reklamy, a mimo tego nadesłano kilkadziesiąt interesujących propozycji. Zwyciężczynią okazała się być Angela Ferraro z wyjątkowym filmem pod tytułem "Elle Tourmente".

6. Super sexy abdominal Thrust

Kontynuacja zabawnej reklamy, która w zeszłym roku promowała wielofunkcyjną kolekcję Super sexy CPR firmy Toronto Fortnight. Tegoroczny filmik również oceniamy jako udany i zaliczamy go do najlepszej dziesiątki roku 2010.

7. Paryskie Oh La La Cheri

Paryska marka Oh La La Cheri promuje bieliznę w zupełnie inny sposób, który także warto zauważyć. Staromodne ustawienie kamery i wprowadzenie nastroju retro są w dzisiejszych czasach niespotykane (w promocji bielizny).

8. Agent Provocateur - "Betty Sue"

Filmy promujące markę Agent Provocateur są silną stroną firmy. Podstawowa zasada firmy: 'mniej znaczy więcej' zostaje wykorzystana. Agresywna Betty Sue grana przez Kirsty Hume przyciąga wzrok, a oglądając jedną reklamę nie możemy się doczekać tego, co znajdzie się w kolejnej...

9. Bryant Lane - "Not what mum would wear'

Gwiazda medialna – Ashley Graham wystąpiła tym razem w reklamie, która została zakazana w mediach. Dzięki temu filmik zyskał ogromną popularność w serwisie YouTube i na dzień dzisiejszy może cieszyć się ponad czterema milionami odwiedzin. Filmik wywołał burzliwą debatę wśród kobiet na całym świecie. Przekonajcie się dlaczego!

10. Ann Summers - "Giving wood since 1972 "

Najnowszy filmik z kolekcji tych najbardziej niegrzecznych promowanych przez Ann Summers. Klip na mężczyzn działa rozgrzewająco, a kobiety zachęca do zakupu bielizny z najnowszej kolekcji. Polecamy!

Komentarze [6]

  • zgadzam się z betikul, bardzo zmysłowe modelki
  • 0
  • bielizna piękna , klimat filmów nasączony erotyzmem ...mam wrażenie oglądając np.AP , że w powietrzu unosi się zapach ciężkich perfumów...ale i tak najbardziej jestem za boskimi dziewczynami VS...moze dlatego , że są spontaniczne pełne radości a bielizna firmy jest niebanalna , zawsze na czasie , słodka i diabelnie kobieca...tak jak cali i jedyyna całym sercem jestem przy VS ...chociaz niewielka część skłania sie też ku Armaniemu ...
  • 5
  • Ogladajac filmiki jedne lepiej drugie mniej prezentuja bielizne :) ale kazdy rodzaj filmiku zrobiony jest w inny sposob by pokazac ja z tej strony jakiej chcieli Tworcy bielizny:) brakuje mi tutaj filmikow z teledyskow np Dana Balana :) ktory w sposob seksowny i prowokujacy pokazuje dziewczyny! :) i bielizna bardzo ladnie jest na nich prezentowana ! :) oczywiscie moim faworytem z tych filmikow to VS ;) ta bielizna nigdy niezawodzi i w jakiej prezentacji bym jej nie widziala to i tak bede w niej zakochana po uszy! jest cudowna w sam raz dla mnie :)
  • 21
  • Czasem brak bielizny bardziej porusza niz ta piekna, zmysłowa w filamch, które nam proponujecie. Mówię oczywiście o filmie "Nagi instynkt". Ale wracając do tematu bielizna pokazana w tych filmach jest boska. Podoba mi się właściwie wszystko choc sercem jestem przy VS :)
  • 33
  • Niezłe te filmiki. Seksowne.Każda znas chciałaby tak wyglądać w bieliźnie i robić takie wrażenie
  • 5
  • Bielizna ukazana w filmikach jest super.
  • 1